Casper Nirvana C350 laptop kaç TL eder?

Daha fazla  
Merhaba. Yeni bilgisayar aldığım için eski laptopu satmak istiyorum. 4 aydır hiç açılmadı. Ben 3 yıldır kullanıyorum. Herhangi bir kırığı yok 3 veya 4 saat kullanıldıktan sonra ısınıp kasıyor ve bir süre dinlendirmeden çalışmıyor ve bu sorunu söyleyerek satacağim. Sistem özelikleri sitede mevcut kaç TL eder? Alan olur mu?

Merhaba. Yeni bilgisayar aldığım için eski laptopu satmak istiyorum. 4 aydır hiç açılmadı. Ben 3 yıldır kullanıyorum. Herhangi bir kırığı yok 3 veya 4 saat kullanıldıktan sonra ısınıp kasıyor ve bir süre dinlendirmeden çalışmıyor ve bu sorunu söyleyerek satacağim. Sistem özelikleri sitede mevcut kaç TL eder? Alan olur mu?

Bunlar EBA canavarı olarak patladı şimdi ofis işleriyle ilgilenen sayılı insanlar alacağı için maksimum 2500 liraya ilana koyup pazarlığa açık olmazsan elinde kalacak gibi.

Hayır cihaz 1500 TL'den fazla etmez Casper malı oldugu için daha ucuza almaya çalışacak insanlar olacaktır imha edilmeli cihaz.

Hocam Celeron N4000 laptopu alacak insan ofis için alır ofis işindede pek ısınmaz.

Geri
Yukarı