Casper Nirvana C3A laptopa Ubuntu kurmak

sehinsah53

Femtopat
Merhabalar Ubuntu kurmayı düşünüyorum. Laptopum Casper Nirvana C3A. 3050-4L05T bu modele kurabilir miyim driverları görür mü? Sonra internetssiz kal miyim?
Bir de nereden indireceğim Ubuntu.
Kullandıgım programlar: Zoom PS6 Sony Vegas Pro. Zoom açılır değil mi? Canlı derslerım var, Ubuntu kullanan bırısı deneyebilir mi? Oyun olarak da LoL oynuyorum.
Tavsiye eder misiniz?

EBA Canlı Ders'in Linux desteği yok. Vegas Pro'yu açamazsınız, Zoom açılır. Windows 7 ya da 8.1 kullanabilirsiniz.

Eba'nın kendi progmının yok fakat Zoom ile katılabilirsiniz ve Ubuntu kullanmanızı önermem, Mint deneyin. LoL, Lutris ile çalışıyor fakat 2021'den sonra açılmayacak çünkü anti-cheat gelecek. Vegas Pro hakkında bir bilgim yok. Canlı dersler Zoom ile çalışıyor, bir şey bilmeden yorum yapmayı ne kadar seviyorsunuz...

Son düzenleme:
Merhabalar Ubuntu kurmayı düşünüyorum. Laptopum Casper Nirvana C3A. 3050-4L05T bu modele kurabilir miyim driverları görür mü? Sonra internetssiz kal miyim?
Bir de nereden indireceğim Ubuntu.
Kullandıgım programlar: Zoom PS6 Sony Vegas Pro. Zoom açılır değil mi? Canlı derslerım var, Ubuntu kullanan bırısı deneyebilir mi? Oyun olarak da LoL oynuyorum.
Tavsiye eder misiniz?

Canlı derslere giremezsiniz belki çift işletim sistemi kullanırsanız canlı ders vaktinde Windows geçersiniz.

Kurma Linux, canlı derslerini yapamazsın. LoL var mı bilmiyorum. Tavsiyem Windows 7 kurman, illaki Linux diyorsan Ubuntu değil, kubuntu Mint gibi dağıtımları tercih et.
Kullanıcı Betiği ile yapılır.

Kullanıcı Betiği ile yapılır.
aga ben şimdi anlamadım canlı derse girilir mi acil

Yeni konular

Geri
Yukarı