Casper Nirvana C400 hiç mi oyun açmaz?

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Turkcell'den aldım bu bilgisayarı, sipariş ettirdim. Tek bunu alabiliyordum. Yorumları okudum ve "oyun için değil onun haricinde kullanılabilir" dendi. Ben Haxball, PES, Football Manager gibi "fazla sistem istemeyen" oyunları oynuyorum. Genelde oyun oynayan biri değilim. Hiç mi kaldırmaz acaba? İnsanlar bu yorumu neye dayanarak yapıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell'den aldım bu bilgisayarı, sipariş ettirdim. Tek bunu alabiliyordum. Yorumları okudum ve "oyun için değil onun haricinde kullanılabilir" dendi. Ben Haxball, PES, Football Manager gibi "fazla sistem istemeyen" oyunları oynuyorum. Genelde oyun oynayan biri değilim. Hiç mi kaldırmaz acaba? İnsanlar bu yorumu neye dayanarak yapıyor?
Ekran kartı var mı?

Ekran kartı var mı?
Var gibi gözüküyor, Intel HD Graphic 5500.
Bilgisayarın özellikleri aşağıdaki gibiyse oynayabilirsin yazdığın oyunları. Onlar çok fazla sistem istemeyen oyunlar.

Aynen bu bilgisayar.

Peki Pubg Emülatör falan açar mı acaba? En düşük ayarlarda oynamaya razıyız...

Var gibi gözüküyor, Intel HD Graphic 5500.
Aynen bu bilgisayar.

Peki Pubg Emülatör falan açar mı acaba? En düşük ayarlarda oynamaya razıyız...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
LOL'de performans bu o zaman açabilir.

Az çok oynarsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Büyük ihtimalle söylediğin iyi hale çalışır. En iyisi demeyip görmek. Youtube'da arayabilirsin "hd5500 + oyun ismi" şeklinde.
Çok teşekkür ederim...

5 sene önceki LoL bu, şimdikiyle karşılaştırmak çok doğru olmaz. Gerçi Casper nasıl seçtiyse parçaları, muadillerinin videosu da bulunmuyor...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı