Casper Nirvana C700 çalışıyor ama ekran gelmiyor

Cas2d

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı yaklaşık 1 aydır hiç açmadım. Ondan öncesinde sorunsuz çalışıyordu. Bu gün çalıştırmak istediğim zaman bilgisayar çalıştı fakat ekrana görüntü gelmedi. İnternetten baktığımda bataryayı çıkarıp 15-30 sn Power tuşuna basın tarzı çözümleri denedim yine görüntü alamadım. Bataryalı ya da bataryasız hiçbir şekilde görüntü gelmedi. Bilgisayarın ışıkları yanıyor ve fanlar aşırı ses ile çalışıyor. Bu tarz bir sıkıntı genellikle neden olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı yaklaşık 1 aydır hiç açmadım. Ondan öncesinde sorunsuz çalışıyordu. Bu gün çalıştırmak istediğim zaman bilgisayar çalıştı fakat ekrana görüntü gelmedi. İnternetten baktığımda bataryayı çıkarıp 15-30 sn Power tuşuna basın tarzı çözümleri denedim yine görüntü alamadım. Bataryalı ya da bataryasız hiçbir şekilde görüntü gelmedi. Bilgisayarın ışıkları yanıyor ve fanlar aşırı ses ile çalışıyor. Bu tarz bir sıkıntı genellikle neden olur?

Bilgisayar çok sıcağa veya soğuğa maruz kaldı mı?

Merhaba, bilgisayarla çok bir şey bilmesemde, ekran kartı ile ilgili olabilir konu. Yani ekran kartınız bozuk olabilir.
Veya ekranınız, ekran kartı çıkışı, ya da, ekrana bağlanan kablolar zarar görmüş olabilir.
Hatta bu PC Windows 7'di ekranının bir kısmı bozuktu, değiştirdik ekranı, format attık şimdi sorunsuz çalışıyor.

Son düzenleme:
Bilgisayar çok sıcağa veya soğuğa maruz kaldı mı?
Yok hocam evin içinde duruyodu uzun süredir açılmadı hiç
Merhaba, bilgisayarla çok bir şey bilmesemde, ekran kartı ile ilgili olabilir konu. Yani ekran kartınız bozuk olabilir.
Veya ekranınız,ekran kartı çıkışı,yada, ekrana bağlanan kablolar zarar görmüş olabilir.
Hatta bu PC Windows 7'di ekranının bir kısmı bozuktu, değiştirdik ekanı, fomat attık şimdi sorunsuz çalışıyor.
Ne kadar tutmuştu hocam ücret olarak

Yeni konular

Geri
Yukarı