Casper Nirvana C700, GTX 1050 Ti Ekran Kartını Görmüyor

Enkirix

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben M.2 portu üzerinden 1050 Ti ekran kartı bağlıyorum fakat hiçbir şekilde görmüyor her seferinde eski ekran kartım olan GT 940M ekran kartını görüyor. Sebebi sizce nedir? Ekran kartını DDU(Display Driver Uninstaller) İle defalarca sürücülerini temizledim fakat yine de aynı şey. Bilen birisi yardım ederse sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte Casper ile ilgili en büyük sorun da bu zaten. Ürünün sayfasında kullanma kılavuzu yok:

C700

Kullanma kılavuzları sayfasında da yok:

kilavuzlar

Ürünün Clevo (ya da kim ürettiyse artık) modelini öğrenmeniz lazım.

Casper pişmanlıktır.

Abi çok teşekkür ederim her şey için ama ne kadar aradıysam uğraştıysam da fayda yok dediğin gibi Casper pişmanlık yapacak bişeyim yok ne kadar metod varsa denedim başka ekran kartı denedim onda da aynı ekran kartını görmedi büyük ihtimalle ya aparat arızalı yada M.2 girişim PCIe destekli değil.

Hocam Casper pişmanlıktır diyoruz ama bu çıkardıkları yeni nesil gaming laptoplar sizce de pişmanlık mıdır? Bu soru ustama gelsin. Özelden soramadım da konusu burada madem sorayım dedim.

Hocam Casper pişmanlıktır diyoruz ama bu çıkardıkları yeni nesil Gaming laptoplar sizce de pişmanlık mıdır? Bu soru ustama gelsin. Özelden soramadım da konusu burada madem sorayım dedim.

2005'te aldığım Casper model masaüstü bilgisayarına hala bir şey olmadı aktif olarak oyun da oynuyoruz ama benim aldığım Casper Nirvana C700 modeli leş denilebilecek şekilde i7'li bir bilgisayar 16 GB RAM var fakat nedense GT940M gibi dandik bir ekran kartı takılmış. eGPU ile ne kadar uğraşsam da yükseltme işlemini de yapamadım. M.2 girişi bildiğim kadar PCI-e desteklemiyor kılavuzlar sitelerinde bulunmuyor. Laptop ile ilgili hiçbir şey yok yani internette, oyun oynamak için alınacak bir PC değil bu bunu fark ettim ama iş işten geçti. Şu an ki fiyatı ise C700'ün gördüğüm kadar 5000TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı