Casper Nirvana C900 Nasıldır?

canower63

Hectopat
Daha fazla  
Casper Nirvana C900 7700 8TG0X Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB Fiyatı
Konuda belirttiğim laptopu bayadır takip ediyorum. Sadece Casper olduğu için biraz içimde kötü his var ama çevremde çoğu kişi Casper'ın eski Casper olmadğını söylüyor. Araştırdığıma göre F/P ürünü gibi. Birkaç kronik problemi olabilir. HDD yavaş olması gibi SSD slotu bulunmak diyiliyor. Bu bilgisayarı oyun, render ve iş amaçlı kulanacağım. Altına ek bir soğutucuda almayı düşünüyorum. Bir tane mönitör ile çift ekran olarak kulanmayı da düşünüyorum bu işler için uygun bir bilgisiyar mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper'ın bilgisayarları çok iyi olmuyor, belli. Asus bilgisayar kullanılması tercih edilir fakat düzenli kullanılması gereklidir .

Ürün altındaki yorumları okuyun. Kullananların görüşleri daha önemli. Gerçi o kadar para verdikten sonra kimse kendi malını kötülemek istemez ama.

Notebook olur, telefon olur. Bunları alırken sadece donanıma bakmak yetmez. Daha düşük donanımlı cihazlar daha performanslı olabiliyor. Kaliteden taviz vermeyin. Pahalı da olsa MSI ve Asus ürünlerini araştırın.

Benim için dışı hiç önemli değil sadece biraz taşınabilir ve hafif olsun yeter. Ancak bu fiyata i7 7700HQ bulmak imkanız GTX 1050 2 GB imkansız ısınma problemi de en fazla 90 derece görüyor deniliyor. Ben soğutucu ile kulansam 80 derece düşer bu da oyun ve yük altında iken bence gayet normal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim için dışı hiç önemli değil sadece biraz taşınabilir ve hafif olsun yeter.ancak bu fiyata i7 7700q bulmak imkanız gtx 1050 2gb imkansız ısınma problemide en fazla 90 derece görüyor deniliyor ben soğutucu ile kulansam 80 derece düşer buda oyun ve yük altında iken bence gayet normal
M.2 SSD portu bulunmuyor mu cihazda ? SSD eklenemiyor mu yani cihaza ?

Casper bilgisayar alınmaz hocam. Bana sorarsanız bu karardan derhal vazgeçin. MSI Asus gibi markalara yöneliniz.

Casper bilgisayar alınmaz hocam. Bana sorarsanız bu karardan derhal vazgeçin. MSI Asus gibi markalara yöneliniz.
bu markalar parçaları birleştirip satmıyorumu hocam?Tamam sizi anlıyorum asusun soğutma sistemleri harika ama çok pahalı bu fiyata i7 7700hq GTX 1050 alıyorsun ve biraz zaman geçtikten sonra ssd eklenebilir bir 8 gb ram daha eklenebilir gibi gibi düşünüyorum.(Casperi Savunmuyorum) :)

bu markalar parçaları birleştirip satmıyorumu hocam?Tamam sizi anlıyorum asusun soğutma sistemleri harika ama çok pahalı bu fiyata i7 7700hq GTX 1050 alıyorsun ve biraz zaman geçtikten sonra ssd eklenebilir bir 8 gb ram daha eklenebilir gibi gibi düşünüyorum.(Casperi Savunmuyorum) :)
Bu genellikle Casper'ın klasik oyunlarından bir tanesi. Işlemciyi göz boyamak için koyar, diğer bileşenleri de en ucuzundan bir araya getirir. Yarın öbür gün baş ağrıtabilir. Tabi beğendiyseniz alabilirsiniz. Ben sadece fikrimi söylüyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı