İlk defa araba alacak birisine tavsiye

Corolla için duyduğum tek şey bu. Arıza olmaz tercih edilebilir. Teşekkürler cevabınız için. Git gide Corollacı olacağım ama henüz emin olmuş değilim.
Hocam 2020 1.6 benzinli modeli var sadece biraz fazla yakıyor 0 dan beri kullanıyoruz 80 bin km oldu şükür bir şey yok sadece bakım aralıkları diğer araçlara göre kısa 10 binde bir bakım oluyor bildiğim kadarıyla hondada 15 binde bir aracı bakıma götürüyorsunuz. Dediğim gibi bi sıkıntı çıkmadı ancak fazla yakıyor benzinlisi alınacaksa tüpler zaten uyumlu tüp taktırılmalı.

Corolla için duyduğum tek şey bu. Arıza olmaz tercih edilebilir. Teşekkürler cevabınız için. Gitgide Corolla'cı olacağım ama henüz emin olmuş değilim.

Benzer fikirde olup 6 senedir Corolla kullanıyoruz. Arıza olarak LPG kaynaklı ufak parça değişimi ve model/km bağlı olarak baskı balata değişimi yapıldı. Arızasız biniyoruz.

Benzer yaşta alman grubu araçları ben tavsiye etmiyorum.

Benzer fikirde olup 6 senedir Corolla kullanıyoruz. Arıza olarak LPG kaynaklı ufak parça değişimi ve model/km bağlı olarak baskı balata değişimi yapıldı. Arızasız biniyoruz.

Benzer yaşta alman grubu araçları ben tavsiye etmiyorum.
Teşekkürler cevap için. Jetta için çok onay vereniniz yok gibi :D Sanırım Corolla bakmaya gideceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı