CASPER NIRVANA CHY.4200-4L45V-A-S Kamera Algılamama Sorunu

Emre KARPINAR

Hectopat
Daha fazla  
Model Kodu:CN.TKI-4200B
Model Adı:CASPER NIRVANA 15.6 NB(CHY.4200-4L45V-A-S)
[TBODY] [/TBODY]
Bir laptop var elimde fakat harddiski yanmıştı değiştirip yeni bir işletim sistemi kurdum ama şimdi webcam aygıtlar arasında gözükmüyor bunun hakkında yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.

Screenshot_17.png
Screenshot_18.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Casperlerde camera aygıt olarak gözükmüyor ve yazılımıda yok galiba.Sadece donanım olarak var eğer kameranı kullanamıyorsan klavyeden FN + F11 (zannedersem) kombiniyle kameranı aktif hale getirebilirsin.

Model Kodu:CN.TKI-4200B
Model Adı:CASPER NIRVANA 15.6 NB(CHY.4200-4L45V-A-S)
[TBODY] [/TBODY]
Bir laptop var elimde fakat harddiski yanmıştı değiştirip yeni bir işletim sistemi kurdum ama şimdi webcam aygıtlar arasında gözükmüyor bunun hakkında yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 192490 Eki Görüntüle 192491
çalışmıyor denedim

Casperlerde camera aygıt olarak gözükmüyor ve yazılımıda yok galiba.Sadece donanım olarak var eğer kameranı kullanamıyorsan klavyeden FN + F11 (zannedersem) kombiniyle kameranı aktif hale getirebilirsin.
çalışmıyor denedim ekran kısmına baktım orda bir bağlantı sorunu yok ama laptobun içinde bağlantının yerini bilmiyorum o yüzden bağlı mı değil mi bilmiyorum belki harddiski değiştirirken ram ekletmiştim +4'lük o işlem sırasında çıkmış olabilir

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı