Casper Nirvana CKY.3230-8N45V-B veya CHY.4000-4L45V-S

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu babama anlatbilsem, tanıdık zaten baya taksit yapıyor, şimdikini ssd alırsam yine faydası olmaz ekran kartı sis mirage grapichs 3 mü ne 312 mb çok kötü super meat boyda bile kasıyor. Başka yerden alamam masaüstü de pek alasım yok benim. Yurtta felan kalırsam taşıması zor olur
Sorun şurda kredi kartına taksit istemiyor, adama gidip elden vereceğiz kafamıza esince aslında daha karlı olacağız. :D

- - - Güncellendi - - -

Modeli ne neler ne oynuyorsun ne kadar ısınıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen babana bu başlığı okut olay tamamdır :)

Casper alma da (ki mecbur alıcaksın herhalde) ne alırsan al. Bende de nirvana olanlardan var, daha 3 sene olmadan anakartı bozuldu (yanmadı, ben bir şey de yapmadım). Garantisi de bitmiş olduğu için 400 Tl istediler. Hiç yaptırmasam daha iyi, ciddiyim. Bazı laptoplar 6-7 sene kullanılıyor, hiç bir şey olmuyor, bu casperlar niye böyle bilmiyorum :(
Modeli ne? Neler oynuyorsun ne kadar ısınıyor?

- - - Güncellendi - - -

Sen babana bu başlığı okut olay tamamdır :)
Üzgünüm 2'sinden biri dedim olmadı ben yine babama bu konuyu açarım ama hiç almamazlık yapamam alacağım beyazı :( belki iyi çıkar felan zaten BF 4 highda oynayasım yok blmiyorum eğer olursa 900'e toplama aldırtacağım başka bir tanıdıktan.

Modeli ne ? neler oynuyorsun ne kadar ısınıyor?

Model tam aklımda değil, ama özellikleri:
Intel İ5 Nvidia GT540M 8 GB Ram vb. bunlar. Crysis 2 yi felan oynuyordum 3 ü zaten kaldırmaz. Isınması da normaldi ama altında fan varken bile klavye ye felan ısı geliyordu...

Model tam aklımda değil, ama özellikleri:
Intel İ5 Nvidia GT540M 8 GB Ram vb. bunlar. Crysis 2 yi felan oynuyordum 3 ü zaten kaldırmaz. Isınması da normaldi ama altında fan varken bile klavye ye felan ısı geliyordu...

Neyse ya beyazı alıcam ya da başka marka gelmişse ve özellikleri iyiyse onu alırım.

Hayırlısı bakalım umarım pişman olmaz, kafanı duvarlara vurmazsın benim gibi.

3 GB ise iş bitmiştir usta. MSI Dragon Edition neymiş. Pehhh :). Neyse ya. Yapacak pek bir şey yok zaten. Al gitsin. Pişman olmaman dileğiyle. Tabi genede vazgeçirmeye çalış babanı.

3 GB ise iş bitmiştir usta. MSI Dragon Edition neymiş. Pehhh :). Neyse ya. Yapacak pek birşey yok zaten. Al gitsin. Pişman olmaman dileğiyle. Tabi genede vazgeçirmeye çalış babanı.

2 GB Paylaşımlı bi de :) Allahtan benim Casper da 1 GB paylaşımsız var GT540M :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı