Casper Nirvana Cle 2014 kamera sürücüsü

simgebas

Decapat
Daha fazla  
Casper Nirvana Cle 2014 model notebook, Windows 10 uyumlu, bilgisayarım için kamera sürücüsü arıyorum. Bulabilen veya bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Onu nasıl bulacağım? Yani nerden bakacağım. Söylerseniz paylaşabilirim

Bu şekilde.
  1. Ekranın en sol alt kısmına sağ tıklayın ve “Aygıt Yöneticisi”ni seçin.
  2. İstediğiniz Cihaza çift tıklayın > Ayrıntılar > Özellik > Donanım kimlikleri seçtiğinizde cihazın donanım kimliklerini görebilirsiniz.
  3. Ctrl + C ile donanım kimliğini kopyalayabilirsiniz.
Rehberi uygulamayın, sadece kimliği bırakın.

Siz kameranın sürücüsünü neden kurmak istiyorsunuz?
Sizi kızdırdığim için affedersiniz. Kurmak istememin nedeni, bilgisayarım kamera bulunamıyor hatası veriyor. Aygıt yöneticisi kısmına girince kamera hakkında bir şey göremiyorum. (Görüntü bagdascilari sayılmazsa) Bilgisayarı güncellediğim halde çalışmadı. Bu yüzden bende driver arıyorum mecbur. Eğer başka bir yöntem biliyorsanız lütfen paylaşın. Teşekkürler

Sizi kızdırdığim için affedersiniz. Kurmak istememin nedeni, bilgisayarım kamera bulunamıyor hatası veriyor. Aygıt yöneticisi kısmına girince kamera hakkında bir şey göremiyorum. (Görüntü bagdascilari sayılmazsa) Bilgisayarı güncellediğim halde çalışmadı. Bu yüzden bende driver arıyorum mecbur. Eğer başka bir yöntem biliyorsanız lütfen paylaşın. Teşekkürler
Bazı Casper laptoplarda Webcam sürücüsü Aygıt yöneticisinde gözükmüyor. Bu sorun Realtek'in sitesinde yer alan Webcam sürücüsü ile çözülebiliyor:

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı