Casper Nirvana D200 ekran kartı yükseltmesi

Bora Beceren

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ben 4 yıldır Casper Nirvana D200 kasasını kullanıyorum. Ama artık ekran kartımı 1050Ti ile değiştirmek istiyorum. Hazır kasa olduğu için ve ya başka herhangi bir bi sebepten ekran kartını değiştirebilir miyim?

Sistemin diğer özellikleri:

Intel Core i7-4790
8 GB RAM
1 TB Harddisk

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben GTX1050ti yerine bütçe arttırıp RX580 almanızı öneriyorum. Ben de i7 4770+RX580 sistem toplamayı düşünüyorum.

Herkese merhaba. Ben 4 yıldır Casper Nirvana D200 kasasını kullanıyorum. Ama artık ekran kartımı 1050Ti ile değiştirmek istiyorum. Hazır kasa olduğu için ve ya başka herhangi bir bi sebepten ekran kartını değiştirebilir miyim?

Intel Core i7-4790
8 GB RAM
1 TB Harddisk
Ekran kartı tavsiyem.
SapphireNitron+Radeon RX 580 4G OC 256Bit
O kasada muhtemelen 250W ne olduğu belli olmayan bir PSU vardır.
PSU Tavsiyem.
FSP 700W Meet 85

Intel Core i7-4790
8 GB RAM
1 TB Harddisk

kardeşim benim PC'de seninkinin bir alt modeli galiba. Bence paran varsa yenisini al çünkü PSU yetmeyebilir

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı