Casper Nirvana D200 sistem yükseltme

DrunkPenguin

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayar donanımı hakkında çok bilgim yok malesef bununla birlikte size çok ciddi anlamda muhtacım. Elimde i7-6700 3.40 GHz, 16 GB RAM ve AMD R7 200 bir kasa var. PSU'yu öğrenemedim henüz o konuda da yardımcı olabilir misiniz bilmiyorum. Kasa Nirvana D200. Bu kasaya yatırım yapmak istiyorum fakat gerçekten değer mi? Değmez ise de en kötü beni idare edecek Owerwatch, PUBG oynatacak bir ekran kartı tavsiyesi istiyorum. Değer diyorsanız da 1200 liraya kadar limitim var. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.000 TL'ye GTX1060 3GB yerine 1.300 TL'ye RX580 var onu almalıdır.

Gigabyte RX580 AORUS 4GB GDDR5 256Bit DX12 Amd Radeon Ekran Kartı GV-RX580AORUS-4GD

Bu kartı alabilirsin, Gigabyte dünya üzerinde en fazla tercih edilen ve en iyi markalardan birisidir ayrıca, mümkünse 2. Sınıf marka gözüyle bakma bu markaya. Ayrıca Galax, Evga vb. markalar 1. Sınıf markalardır, fakat Zotac 2. Sınıf bir markadır. Bunları yanlış düşündüğünüz bir görüşü ortadan kaldırmak için söyledim :) :)

1.000 TL'ye GTX1060 3GB yerine 1.300 TL'ye RX580 var onu almalıdır.

Gigabyte RX580 AORUS 4GB GDDR5 256Bit DX12 Amd Radeon Ekran Kartı GV-RX580AORUS-4GD

Bu kartı alabilirsin, Gigabyte dünya üzerinde en fazla tercih edilen ve en iyi markalardan birisidir ayrıca, mümkünse 2. Sınıf marka gözüyle bakma bu markaya. Ayrıca Galax, Evga vb. markalar 1. Sınıf markalardır, fakat Zotac 2. Sınıf bir markadır. Bunları yanlış düşündüğünüz bir görüşü ortadan kaldırmak için söyledim :) :)
PSU değişmesi gerek. 1200TL limitim var demiş. O yüzden o kartı önerdim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı