Casper Nirvana F600'e uygun 8 GB RAM önerisi

kubilay0651

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, uygun bir fiyata ikinci el 5 aylık bir Casper Nirvana F600 alacağım. Ama RAM eklemem gerekiyor. Garantisi bozulmadan ekleyebilir miyim ve uygun bir 8 GB'lık RAM önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, uygun bir fiyata ikinci el 5 aylık bir Casper Nirvana F600 alacağım. Ama RAM eklemem gerekiyor. Garantisi bozulmadan ekleyebilir miyim ve uygun bir 8 GB'lık RAM önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Uygun Ram önermek için önce Cpu-z programı ile Ram tipini kaç mhz olduğunu ve cl değerini bilmemiz gerekiyor. Cpu-z de SPD ve Memory kısmının ekran fotolarını paylaşırsanız ona göre uygun Ram önerebiliriz.

Uygun Ram önermek için önce Cpu-z programı ile Ram tipini kaç mhz olduğunu ve cl değerini bilmemiz gerekiyor. Cpu-z de SPD ve Memory kısmının ekran fotolarını paylaşırsanız ona göre uygun Ram önerebiliriz.
Hocam laptopu daha almadım ben de o yüzden bakamıyorum :) bilen varsa ona göre bir fiyat çıkarıp uygun olursa alacağım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    9,1 KB · Görüntüleme: 113
  • x.PNG
    x.PNG
    10,4 KB · Görüntüleme: 108
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı