Casper Nirvana i7 Mavericks Kurulumu

Ayvazar

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar,
Casper nirvana i7 Windows 8.1 pro yüklü Laptop' a Mac OS X 10.9.1 yükledim. Flash olmadan bilgisayarı yeniden başlattığımda bilgisayar açılmıyor. Siyah ekranda kalıyor yani. Windows 8 dahi açılmıyor. Ancak Mac OS X yüklü flash belleği taktığımda ve boot menüsünü açtığımda istersem Mac, istersem Windows 8 girebiliyorum ( flash anahtar görevi yapıyor resmen). Ön yükleme ayarlarında hiç bir işletim sistemi görünmüyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap yazdıgınız için teşekkürler sorunu çözdüm bilgisayarın windows 8 açmamasının nedeni windows 8 yüklü olduğu diskin ismi yazmıyormuş (C,D gibi) harf grubu verdim düzeldi ancak mac yüklü olan sürücümün ismi yazmıyor ne yaptıysam olmadı yani bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra windows mu yoksa mac çalıştıracagımı seçtigim menü gelmiyo direk windows 8 yükleniyor

BIOS Boot önceliğinden Yosemite kurulum yaptığın bölüntüyü seç. Eğer bu menüye bu şekilde ulaşamazsan, USB ile Clover Boot menü aç. Clover Menü -> Clover Boot Options -> ' Add Clover Boot Options For All Entries' seçeneğini işaretle.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı