Casper Nirvana laptop anakart modelini öğrenme

Sefa uludağ

Zeptopat
Yer
kocaeli
Daha fazla  
Kullandığım Casper Nirvana laptopun anakart modelini öğrenmeye çalışıyorum. CPU-Z olsun AIDA64 olsun bunlarda da sürekli olarak anakart modelinde "Casper Nirvana" yazıyor. Sonrasında ise çalıştıra yazdığım msinfo32.exe komutu ile sistem bilgisinde de aynı şekil de buldum. Bunu nasıl çözebilirim, bunu nasıl öğrenebilirim?

Ekran Alıntısı.PNG

Eki Görüntüle 1219282

Gibi ama her cihazda göstermiyor.

Evet işte Casper da aynıı problemi yaşıyorum anakart modelini bilemediğim için çok bir şey yapamıyorum işlemciyi değiştirme işlemini yaptım gene çok yüksek bir işlemci olmamakla birlikte i3'den i5'e geçiş yaptım o zaman da korkarak yaptım bu işi.
İşlemciniz en fazla 32 GB destekliyor anakartta genellikle aynı olur. En az 16 GB desteklemesi lazım o laptopun.

İşlmeci değiştirdim zamanında korkarak yaptım bir sıkıntı çekmedim çok şükür ama RAM de öyle oılacağını bilmiyorum istemsizce korkutuyor beni.

Evet işte Casper da aynıı problemi yaşıyorum anakart modelini bilemediğim için çok bir şey yapamıyorum işlemciyi değiştirme işlemini yaptım gene çok yüksek bir işlemci olmamakla birlikte i3'den i5'e geçiş yaptım o zaman da korkarak yaptım bu işi.

İşlmeci değiştirdim zamanında korkarak yaptım bir sıkıntı çekmedim çok şükür ama RAM de öyle oılacağını bilmiyorum istemsizce korkutuyor beni.
Bilgisayarın tam modeli nedir?

Geri
Yukarı