Çözüldü Casper Nirvana Laptop güç tuşuna basınca açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmirhanTR

Hectopat
Daha fazla  
2016 yılından kalma bir Casper Nirvana laptopum var. Dün araba için USB hazırladım müzik falan attım. Sonra yemek yemek için PC'yi kapattım. Yemeği yiyip geldiğimde güç tuşuna bastım güç ışığı yandı diğerleri yanıp söndü. Ve böyle kalıyor. Bayağıdır zaten batarya sıkıntılı diye düşünüyorum. Şarja takılıyken zzzzzzz diye ses geliyordu. Şimdi ben ne yapabilirim? PC'nin içini açtım. Bataryayı çıkardım şu an.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. BIOS pilini çıkardım biraz bekledim sorun çözüldü.

Son düzenleme:
2016 yılından kalma bir Casper Nirvana laptopum var. Dün araba için USB hazırladım müzik falan attım. Sonra yemek yemek için PC'yi kapattım. Yemeği yiyip geldiğimde güç tuşuna bastım güç ışığı yandı diğerleri yanıp söndü. Ve böyle kalıyor. Bayağıdır zaten batarya sıkıntılı diye düşünüyorum. Şarja takılıyken zzzzzzz diye ses geliyordu. Şimdi ben ne yapabilirim? PC'nin içini açtım. Bataryayı çıkardım şu an.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. BIOS pilini çıkardım biraz bekledim sorun çözüldü.
Dostum merhaba HP Victus marka laptop aldım. Daha dün elime geçti. Aynı sorunları yaşadım. Ama garantisi var diye içini açmak istemiyorum. Nasıl çözebilirim bu sorunu? İlk başta ekran simsiyahtı zzzzz diye ses geliyodu. Sonra tamamen kapattım. Tekrar açmak istedigimde artık açılmıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı