Casper Nirvana laptoplar neden kötü?

Nitelikliksizim

Centipat
Daha fazla  
Casper'dan aldığım laptop yeni nesil olması gerekirken içindeki parçalar o kadar kötü ki zor zar çalışıyor, neden bu kadar kötü yaparlar ki?

Sistem özellikleri: Intel Celeron N3050 1.60GHz, 4 GB RAM, 2016 laptopu olmasına rağmen.

Ben 2013'te Casper Nirvana NB 15.6 model günlük laptop almıştım hala daha cayır cayır çalışıyor. Abartısız 7-8 seneyi devirdim o cihazla ana cihazım olarak. Senin parçalarının neden eski olduğunu bilemeyeceğim. Ancak direk Casperi kötülemenin yanlış olduğunu düşünüyorum.
EDIT: Tek sıkıntısı kasanın malzeme kalitesiydi. menteşe problemi bendede var, sunfix alarak sorunu çözdüm.

Casper'dan aldığım laptop yeni nesil olması gerekirken içindeki parçalar o kadar kötü ki zor zar çalışıyor, neden bu kadar kötü yaparlar ki?

Sistem özellikleri: Intel Celeron N3050 1.60GHz, 4 GB RAM, 2016 laptopu olmasına rağmen.

Casper laptop var fandan ses geliyor 2 kere menteşe kırıldı temiz kullanılırken boyası aşındı.

Ben 2013'te Casper Nirvana nb 15.6 model günlük laptop almıştım hala daha cayır cayır çalışıyor. Abartısız 7-8 seneyi devirdim o cihazla ana cihazım olarak. Senin parçalarının neden eski olduğunu bilemeyeceğim. Ancak direk Casper'i kötülemenin yanlış olduğunu düşünüyorum.

Casper cihazları genellikle kötü oluyor bence benim laptop oyun acamiyor artık.

Boyası zamanla aşınır normal o sürtünüyordur illa laptop taşırken(dikkatsiz davranmasanız menteşe kırılmaz laptoplarda)

Hayır gayet temiz ve dikkatli kullanıldı ve aşırı taşınmadı ya 3 ya da 4 kere anca çantasına girmiştir bir keresinde kapatırken ekran yavaşça çat diye ses geldi menteşe kırıldı.

Geri
Yukarı