Casper Nirvana S500 vs Casper Nirvana One A450

Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İlk önce konuyu nereye açacağımı çözemedim. Yanlış yere açtıysam lütfen banlamayın özür diliyorum.
Arkadaşlar.
Casper Nirvana S500 (16 GB RAM+Intel Graphics + 240 GB M.2 SSD + i3 10.nesil)
Casper Nirvana One'a 450 ( 16 GB RAM + Intel Graphics+ 240 GB M.2 SSD Intel Celeron J4500 )
S500'ün hafiflik ve incelik olarak artısı var.
One 450Anın kendi büyük monitörü var ve kasası monitörünün içinde. Sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İhtiyaca göre. Eğer bilgisayarı taşımayacaksan One olabilir fakat yok sağa sola götürmem gerekiyor dersen S500.
J4500 işlemci olduğuna emin misin? Baktığımda P4500 çıkıyor ve eski bir işlemci. 2010 yılında piyasaya sürülmüş.

İhtiyaca göre. Eğer bilgisayarı taşımayacaksan One olabilir fakat yok sağa sola götürmem gerekiyor dersen S500.
J4500 işlemci olduğuna emin misin? Baktığımda P4500 çıkıyor ve eski bir işlemci. 2010 yılında piyasaya sürülmüş.
Ben baktım. 2017 yılında piyasaya sürülen çift çekirdekli işlemcidir.

i3 olması ve 10. nesil olması büyük ihtimal daha iyi performans gösterecektir. Normal bir masaüstü olsa ısınma sorunun olmaz demek isterdim fakat bunlar da laptop gibi kapalı kutu olduğu için ısınabilir. İhtiyacına göre bir seçim yapman daha iyi olur. Taşımayacaksan büyük ekran bu konuda avantajlı bana göre.

Geri
Yukarı