Casper Nirvana NB 15.6 için adaptör önerisi

JRScarface

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Küçük Girişimci
Merhaba, laptop eski Casper marka bir ürün. Orijinal adaptörü yandığı için yan sanayi bir şeyler aldım ve kullanıyorum. Fena değil aslında ama monitörümü VGA ile monitöre bağladığımda dalgalanma yapıyor fakat adaptörü fişten çıkarınca dalgalanma olmuyor. Bunun adaptörden kaynaklandığını düşünüyüyorum. Bu arada HDMI ile bağlandığında böyle bir sorun olmuyor. Laptop arkasında yazan değerler 19V 3.42A / 19V 4.74A 90W şeklinde. Bu değerlerde kaliteli adaptör önerilerinizi bekliyorum. Kullandığım model Hadron HD724. Aşağıya giriş ucunu bırakıyorum. Laptop modeli Casper Nirvana NB 15.6 yazıyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam iyi akşamlar. Benim eski bilgisayarın orjinal adaptörü var. Zaten pc ölü ve bir daha kullanılmayacak. Piyasası neyse biraz indirimini de yapıp sana satabilirim.
Bu da ürünün linki belki ordan almak istersin.

Hocam iyi akşamlar. Benim eski bilgisayarın orjinal adaptörü var. Zaten pc ölü ve bir daha kullanılmayacak. Piyasası neyse biraz indirimini de yapıp sana satabilirim.
Bu da ürünün linki belki ordan almak istersin.
Hocam ürün fotoğraflarını ekleyebilir misin? Önlü arkalı ve ucu şeklinde? Bir de laptop modelini iletir misin?
Bulabilirsen orjinal al. Diğerleri çabuk bozuluyor.
Orjinal bulmak çok zor hocam servisler çok pahalı fiyat çıkarıyor.
@LeyzZ

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-10-21 at 15.47.40.jpeg
    WhatsApp Image 2020-10-21 at 15.47.40.jpeg
    91,3 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:

Casper Nirvana NB15.6 (CKY.3230-8N45V-B)​

Kusura bakma hocam işlerim vardı ondan dolayı biraz geç cevap yazdım. Şimdi evde önce bi arayıp bulmam lazım. Bulunca en fazla 1 saate atarım fotoğrafını.

Buyur hocam.
Merhaba, sahibinden linki atar mısınız? Ya da irtibata nasıl geçeceğim sizinle? Oradan irtibata geçelim forumda numara vs paylaşmak yasak galiba.

Geri
Yukarı