Casper Nirvana Nb 15.6 Oyunlarda Görüntü Yok Ses Var

Elias_Kötzz

Kilopat
Daha fazla  
Benim casper adinda 4 yillik bilgisayarim var. Bu bilgisayar minecraft haricinde hicbir oyunu acamiyor. Aslinda aciyordu sonra ne oldu bilmiyorum. Steam'deki oyunlar ve crakli oyunlar acilmiyor. 1 saati gecer gecmez kapaniyor mavi ekran veriyor. Aslinda alismistim ama artik bunaldim. Biraz ayarlarla oynadim oyunlarda bu sefer goruntu yok ama ses var. Bir el atsaniz, simdiden yardimci olana tesekkur ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Niveada ekran kartindaki performans secimini porformansa oncelik ver yaptim ama dedigim gibi sadece oyun aciloyor ama ekran yok ses var

Biliyorum o casper guvenilmez ama 4. Yilini doldurdu biraz normal kapanmasi(alistim artik kapanmalara) ama en azindan bir cozumu vardir

Sorun cozulmustur ilgilenenlere tsk ederim

Bu sorunu halletmek için eğer güncel ekran kart sürücüsü var ise eskisini DDU ile kaldırıp kurun bana böyle sorunlarla gelen çok kişi oldu ben böyle hallediyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı