Çözüldü Casper Nirvana Notebook anakart modeli öğrenme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Samet okurer

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımdaki anakart modelini öğrenmek için çalıştır yerine regedit yazdım ve anakart modelinin olduğu yere geldim. Orada benim bilgisayarım masaüstü olmasına rağmen Casper Nirvana Notebook çıkıyor. Sizce anakart modelimi nasıl ögrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımdaki anakart modelini öğrenmek için çalıştır yerine regedit yazdım ve anakart modelinin olduğu yere geldim. Orada benim bilgisayarım masaüstü olmasına rağmen Casper Nirvana Notebook çıkıyor. Sizce anakart modelimi nasıl ögrenebilirim?

Notebooklarda öyle, ben de Casper kullanıyorum.
CPU-Z:
1620638717880.png

Hocam Casper gibi firmalar genellikle Pegatron anakart kullanıyorlar.

İçini açıp anakartın üstüne bakın ya da bir ihtimal seri numarasından bulunabiliyor. İçini açmak en garantisi.
İçini açtığmda birçok yazı mevcut hangisi bilmiyorum dikkatimi çeken yazı ; H61H2-M17 V:1.0 birde barkod gibi birşey mevcut sizce hangisi ilk defe böyle birsey yaşadımda.

İçini açtığmda birçok yazı mevcut hangisi bilmiyorum dikkatimi çeken yazı; H61H2-M17 v:1.0 bir de barkod gibi bir şey mevcut sizce hangisi ilk defe böyle bir şey yaşadımda.

Hocam buyurun anakart ECS marka ECS Global

Çözüm
İçini açtığmda birçok yazı mevcut hangisi bilmiyorum dikkatimi çeken yazı; H61H2-M17 v:1.0 bir de barkod gibi bir şey mevcut sizce hangisi ilk defe böyle bir şey yaşadımda.

Buyurun. Anakartınız ECS marka. Linkini yukarıda bulabilirsiniz.

Hocam buyurun anakart ECS marka

Buyurun. Anakartınız ECS marka. Linkini yukarıda bulabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı