Casper Nirvana "Pxe Rom" Hatası

Omfacu

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Oyun oynuyordum PC'den bir anda çatır çutur sesler gelmeye başladı ardından kapandı ve açılırken pxe rom hatası verdi. Sonra da yukaridaki menu açildi. Ata HDD yoktu daha sonra birkaç aç kapa yapmamdan sonra geldi. PCI Lan dışındakilere basinca siyah ekranda yaklasik 3 dakika bekliyorum, tekrar bu sayfa geliyor. Acilirken Casper yazisi cikmiyor. PC'nin markasi Casper Nirvana NB 15.6. Yardimcı olursaniz çok sevinirim.

IMG-20150806-WA0001.jpg

Merhabalar arkadaşlar. Oyun oynuyordum PC'den bir anda çatır çutur sesler gelmeye başladı ardından kapandı ve açılırken pxe rom hatası verdi. Sonra da yukaridaki menu açildi. Ata HDD yoktu daha sonra birkaç aç kapa yapmamdan sonra geldi. PCI Lan dışındakilere basinca siyah ekranda yaklasik 3 dakika bekliyorum, tekrar bu sayfa geliyor. Acilirken Casper yazisi cikmiyor. PC'nin markasi Casper Nirvana NB 15.6. Yardimcı olursaniz çok sevinirim.

Eki Görüntüle 94646
Abi baslikta yasak kelime kullandigim icin ceza aldim. Fakat format atamiyorum acinca ekran 3 dakika kadar siyah kaliyor sonra yine bu menu aciliyor format cd sini takip aciyorum herhangi bir tusa spamliyorum fakat degisiklik yok :'(

Vel hasıl kelam format atamiyorum suanda :(

Gelip ben değiştiremeyeceğim için ne tür bir yardım istiyorsunuz? Model konusunda öneri isterseniz yeni konu açıp öneri alabilirsiniz. Değişimi siz yapamazsanız bir bilgisayarcı veya bilene yaptırabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı