Casper Nirvana S500 laptopa RAM önerisi

sonfindikkiran

Picopat
Arkadaşlar 250-1000 bütçem var ve bilgisayarlardan anlasamda içindeki parçaları takmaktan çıkarmaktan neye yaradığından darboğaz nedir ondan hiç anlamam. Benim laptopun baktım 2 RAM yuvası varmış, bende dedimki şuna bir tane daha 8 GB RAM alarak 16 yapayım sonuçta kasma olmasa da oyunlarda bir yere çarptığımda yarım saniye donuyor. Şimdi bu Casper Nirvana S500 modeline uygun 8 GB RAM'ların linkini atabilir misiniz bir de 𝐥𝐮̈𝐭𝐟𝐞𝐧 benim gidip bunu kime yaptıracağımıda yazın.

RAM takması kolay istersen sende takabilrsin. YouTube'da nasıl takılacağına dair videolar var.

CPU-Z'den şu anki kullandığın RAM'ini atarsan yardımcı olabiliriz.

CPU Z indirip SPD ve Memory sekmesini atar mısın? Çıkan RAM'e göre bakalım.
Tamamdır hocam indiriyorum.

CPU Z indirip SPD ve Memory sekmesini atar mısın? Çıkan RAM'e göre bakalım.
Sonuçlar böyle hocam cahillik akıyorum ama kusura bakmayın.

RAM takması kolay istersen sende takabilrsin. YouTube'da nasıl takılacağına dair videolar var.

Dosya Ekleri

• sdfsfdsfdsfdsfd.png
    sdfsfdsfdsfdsfd.png
    22,3 KB · Görüntüleme: 45
  • sdffdsfdssfdsfdfsd.png
    sdffdsfdssfdsfdfsd.png
    28,7 KB · Görüntüleme: 44
Tamamdır hocam indiriyorum.

Sonuçlar böyle hocam cahillik akıyorum ama kusura bakmayın.

Sağolun hocam alırsam bunu alacağım teşekkürler.

Birde hocam alakasız ama Assetto Corsa oyununda 4 GB ekran kartı İntel Core i5 8GB Ram ile oyunda kenarlara çarptığımda sürekli kasılma oluyor önerilen sisteminde üzerindeyim.

Sağolun.

Bu arada Ranks kısmında falan Single yazıyor ekstra ram takmama engel değil değilmi

Son düzenleme:
Sağ olun hocam alırsam bunu alacağım teşekkürler.

Bir de hocam alakasız ama Assetto Corsa oyununda 4 GB ekran kartı Intel Core i5 8 GB RAM ile oyunda kenarlara çarptığımda sürekli kasılma oluyor önerilen sisteminde üzerindeyim.

Sağ olun.

Bu arada Ranks kısmında falan Single yazıyor ekstra RAM takmama engel değil değil mi?

Değil, rank RAM'in Rank'ı sadece.

Geri
Yukarı