Casper Nirvana S500 Silver Valorant sıcaklık değerleri

hatta direk %0. Bilgisayarlar buna göre üretilir.
Genel olarak söyledim, birkaç örnek dışında laptoplarda darboğaz olmaz.
Birkaç örnek dışında darboğaz olmaz dediğinizi göremiyorum ilk mesajınızda. Haksız çıkınca gülücük atmanız da pek ilginç. Bu laptop dışında başka laptoplarda da oluyor ayrıca. Mesela i7 7500U ve GT940MX kombinasyonu. Kendimde bu kombinasyona sahip bir laptop var ve işlemci kullanımı en az %80 oluyor çoğu oyunda. Ayrıca GT940MX ile darboğaz oluyorsa, bu modelde nasıl bir darboğaz oluyordur, siz düşünün.

Birkaç örnek dışında darboğaz olmaz dediğinizi göremiyorum ilk mesajınızda. Haksız çıkınca gülücük atmanız da pek ilginç. Bu laptop dışında başka laptoplarda da oluyor ayrıca. Mesela i7 7500U ve GT940MX kombinasyonu. Kendimde bu kombinasyona sahip bir laptop var ve işlemci kullanımı en az %80 oluyor çoğu oyunda. Ayrıca GT940MX ile darboğaz oluyorsa, bu modelde nasıl bir darboğaz oluyordur, siz düşünün.
İlginç olan şey düzgünce cevap vermemi bile beklemeden raporlamak bence. İşlemci kullanımının %80 olmasının darboğaz ile ilişkisini anlayabilmiş de değilim açıkçası.
Şu konudaki gibi bir sorun ise optimizasyon sıkıntısı olduğu belirtilmiş zaten, 950M ile de belki biraz darboğaz olabilir, haklısınız.

Geri
Yukarı