Casper Notebook açılışta donup kapanma Sorunu

EmreGMR

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba ben şuan bu mesajı telefonumdan yazıyorum. Sorun şu arkadaşlar bilgisayarın güç tuşuna basıyorum fanların sesi geliyor yani pc açılıyor ama açıldığı gibi kapanıyor. Bazen windows gelmeden kapanıyor bazen bilgisayarımın markası casper yazıyor sonra direk donup kapanıyor. Arkadaşlar yardım edin lütfen. :( Bu arada bilgisayar leptop ve yaklaşık veya tam 5.5 senelik belki 6 senelik
Sistem:
Nvidia geforce gt 425m
İntel core i7 q740 1.70 ghz
8 gb ram
640 gb hdd
Windows 7 64 bit

Son düzenleme:
Bilgisayarı ısıtıp çalıştırın. Ne alaka diye sorarsanız babamın Casper laptopu bu şekilde açılmadı ve servise götürdüğümüzde ısınmadan açılmayacağını söyledi, bir kaç ay boyunca laptopu kalorifer üzerinde durutup sonra açtık. Sonra bigisayarı attık. Bilgisayar kapandığında kırmızı renkli ışık yanıyor mu? Öyle bir ışıkta olmayabilir.

Bilgisayarı ısıtıp çalıştırın. Ne alaka diye sorarsanız babamın Casper laptopu bu şekilde açılmadı ve servise götürdüğümüzde ısınmadan açılmayacağını söyledi, bir kaç ay boyunca laptopu kalorifer üzerinde durutup sonra açtık. Sonra bigisayarı attık. Bilgisayar kapandığında kırmızı renkli ışık yanıyor mu? Öyle bir ışıkta olmayabilir.
Hiç kırmızı ışık görmedim

Bilgisayar açılıyor ekran simsiyah oluyor 4 ila 5 saniye arasında kapanıyor

YouTube veya Facebook' a ekleyip linkini atabilirsiniz.
Tamam hemen ekliyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyrun videoda gördüğünüz gibi power tuşuna basıyorum açılıyor ama ekran yok sonra kapanıyor. Ekran olursada aynı şey yine kapanıyor. Yardım edin lütfen

(n)
image.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı