Casper notebook DXDIAG'da Haier yazması normal mi?

ifearlesstr

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben 2.el bir laptop alacağım ve bilgisayarı gidip görme şansım yok TeamViewer ile inceledim.
Bilgisayar özellikleri aynen şu şekilde;
  • 8 GB Bellek
  • 500 GB Disk
  • İ5-3210M İşlemci
  • GT630M Grafik İşlemci
Şimdi sıkıntı şurada, laptop Casper marka. Kasasında Casper yazıyor vs. fakat ben dxdiag yoluyla üreticiye baktığımda Haier yazıyor ve model ise 7G-2 gösteriyor. Ayrıca laptop klavyesinde numpad tuşlarına basınca +, - gibi semboller çıkıyormuş çalışmıyormuş klavye değişim fiyatını düşerim dedi. Birde ekranın cover ve öndeki bezel arası tutkalla yapıştırılmış açıldığından dolayı.
Şimdi sorum şu, Haier yazması normal mi? Klavye değişirsem sorun çözülür mü yoksa farklı bir anakartı Casper kasaya mı monte etmişler klavye uyumsuzluğundan filan mıdır sorun?
Fiyat gerçekten özelliklerine göre uygun kaçırmak istemiyorum sizden tek ricam kafamdaki soru işaretlerini gidermeniz dostlarım. Haier 7G-2 yazması normal midir? Bu durum nasıl açıklanabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tutkalla yapıştırılmış, klavyesi bozuk bir notebook almak istediğinize emin misiniz? Çok mu ucuza satılıyor?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı