Casper PC'ye upgrade

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
AMD ye ısınamadım ve NVİDİA dan şaşmam ama önerin için saol monitör olarak bunu seçtim kardeşim nasıl 23.6" VN247H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar

Yahu, aralarında 15-20 FPS'ye kadar fark çıkıyor ve sen hala AMD'ye ısınamadım mı diyorsun? Üzgünüm ama bu kafandaki plan neyse "çok" yanlış ve saçma. AMD'nin 1200TL'lik R9 290 PCS+ modeli ile 400-500TL'lik modelini karşılaştırıyorsun ve ısınamadım diyorsun. Kusura bakma ama daha tavsiye istemeden gidip bir NVIDIA ekran kartı al.

Monitör güzel bu arada, seçebilirsin.

AMD nin oyunlarda ne faydası var acaba ? NVİDİA alıcam kardeşim mis gibi işte mantle dediler noldu o hala çıt yok NVİDİA karşılıksız mı kalıcak da :p

AMD'nin oyunlarda ne faydası var diyorsun da, yolladığım benchmark testine baktın mı hiç? Tekrar yolluyorum, at gözlüğü takmadan bir daha bakmayı dene. Testlere bakmadan NVIDIA diyorsun hala. Tutturmuşsunuz bir NVIDIA gidiyor. Mantle dediğin çerez değil ki 2-3 güne hazır olsun, elbet uygun bir zamanda adam gibi bir teknoloji geliştiricekler ve NVIDIA seviyesinde olacaklar, hatta geçecekler.

Buyur testler burada, at gözlüğünü çıkarıp bakarsan sevinirim NVIDIA'cı (!) arkadaşım.

AnandTech | Bench - GPU14

Geforce GTX 770 vs Radeon R9 290 – Performance Comparison Benchmarks @ Hardware Compare

AMD Radeon R9 290 4 GB Review | techPowerUp

Bizim forumumuzdaki bir konu: R9 290 mı GTX770 mi almalıyım? | Technopat Sosyal

Peki buna kaç watt lazım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
600W yeterlidir fakat sen 650W alabilirsin çelişkide kalıyorsan. 600W PSU ile kullanan arkadaşım var. Corsair VS Serisi 650W alabilirsin. Tauro'dan 30TL fazla.

gerçekten GTX 770 ten uzun ömürlü olur mu?

750 watlık Everest kasa alacağım acaba yeter mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Everest kasa almak nereden geldi aklına?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı