Casper Servis Garantisiz Bilgisayarı Alır mı?

Daha fazla  
1 seneye yakın bir süre önce 2. el Casper Nirvana notebook almıştım. İşlemcisi Pentium 3550m ve 4 GB RAM vardı İ5 4200M işlemci aldım ve 6 GB yaptım ve aşağıda vereceğim linke tıklayarak problemimi anlayacaksınız.

Ben bu bilgisayarı servise vermek istiyorum ne kadar tutar fiyatı bilmiyorum ama kabul ederler mi?

Kabul ederlerse 200 TL kadar bütçem var yeterli olur inşallah.

*GT 720M Laptop Ani FPS Düşmesi

*i5 4200M CPU Sürekli %100 Çalışma Sorunu

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence CPU değiştiği için yapmazlar. Ayrıca çok fazla fiyat isterler ve çöp yapma ihtimalleri var.

Chipset Driver'ını İntel'in sitesinden indirip kurmalısın ve teker teker Aygıt yöneticisi kısmını açıp Sistem Aygıtarı kısmındaki tüm hepsini çevrimiçi sürücü güncelleştir diyerek en güncel sürücülerinin kurulu olduğundan emin olmalısın. Güncellediklerin olursa yeniden başlatıp denersin. Yine sorun devam ediyorsa Harddiski kasıyor bence sorunu bu. Benim de Casper laptopum vardı. C sürücüsü için SSD aldım. D'yi Harddisk olarak kullanıyorum. DVD yerini çıkarıp oraya Harddisk aparatı alıyorsun oraya Harddski yerleştiriyorsun. C SSD olduğu için CPU %100 sorunu ve HDD%100 sorunu ortadan kalktı. Laptop canavar oldu. 6 sn'de açılıyor. Oyunlarda ekran kartı el verdiği kadarıyla oynanıyor kasma donma yok. 120 GB SSD ve HDD Aparatı maliyeti 250 TL oldu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı