Casper sistemde sürücüler nasıl güncellenir?

BilalÇağan

Centipat
Daha fazla  
RAM
3 GB DDR3
SSD veya HDD modeli
wdc wd3200AAJS-22L7a0 Ata Device
Ekran kartı
HD 5450
Anakart
G41MXE-K
İşlemci
Pentium E6700
Öncelikle herkese merhaba, ilk konum olduğu için hatalarım olabilir mazur görünüz. Bilgisayarım Casper gjc-00251. aygıt yönetcisi doğru düzgün göstermiyor. Ben ekran kartımı güncelleyene kadar ekran kartımın ismi bile yazmıyordu ayrıca ekran kartımı AMD'nin kendi sitesinden indirdim kurdum ondan sonra başka bir programla scan yaptığımda ekran kartı da dahil birçok sürücünün daha güncel sürümü olduğunu öğrendim. Bundan sonra Google'dan arattım ve gerçekten mevcuttu bahsettiği sürümler. Ondan sonra Intel'in kendi driver programı ile de tarattım o da güncelleme olmadığını söyledi o yüzden şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Herhangi bir program da kullanmak istemiyorum kime sorsam kullanma diyor zaten daha önce de böyle bir programın yanlış ekran kartı driverı kurması sonucu bilgisayar formatlık olmuştu. Çok uzattım biliyorum kusura bakmayın ama sorunumu yüzeysel bırakmak istemedim. Bana hangi driverları kurmam gerektiğini söyler misiniz mümkünse link çok iyi olur.

@Recep Baltaş Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama benzer konularda hep sizin adınız vardı bana da yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    17,5 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    26 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    30,2 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png