Casper Via A1 Kamera Uygulaması Silindi

ogzhnatas

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, telefonum'un kendi kamera uygulaması silinmiş format attım ama geri gelmedi. Nasıl geri getirebiliriz veya nerden tekrar kendi uygulamasını indirebilirim söyler misiniz?
Casper VIA A1.

Telefonuna başka kamera programı indirdin mi? İndirmediysen CandyCam programını öneririm.

Merhaba arkadaşlar, telefonum'un kendi kamera uygulaması silinmiş format attım ama geri gelmedi. Nasıl geri getirebiliriz veya nerden tekrar kendi uygulamasını indirebilirim söyler misiniz?
Casper VIA A1.
Reis aynı sorun bende de var.Bu sorunu çok yaşayan olmasa gerek ki google'da pek bir şey bulamadım.Casper'a kaç kere mail attım dönmediler bile.Bir daha bulaşırsam böyle markalara.Sen sorunu çözdün mü?
Arkadaşlar bende de aynı sorun vardı.Yazılımsal sanmıştım ama sorun donanımsalmış.
Casper servisi arka kamerayı değiştirdi ve sorun çözüldü.Kamera yazılımı kamera donanımı ile birlikte geliyormuş.Haliyle kamera bozulunca uygulama da siliniyormuş.
Benden işçilik almadıklarını söylediler.102 TL ödedim kameraya.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı