Casper vs Acer 4060 laptop

Acer çok daha iyi bir model ama indirim bekleyeceksen bekle. 27K olmaz belki bir daha ama seni etkilemez bu çünkü bütçen Casper almayacak kadar iyi bence. Acer Nitro 16 almaya çalış alamazsan Nitro 5 alırsın.
Nitro 5 4060 modeli 35k edecek bir bilgisiyar değil. İkiside şuan ki fiyatlarında alınmaz yeni modelleri daha uyguna ve kaliteli çıkar beklenilmeyecekse victus daha iyi.

Nitro 5 4060 modeli 35k edecek bir bilgisiyar değil. İkiside şuan ki fiyatlarında alınmaz yeni modelleri daha uyguna ve kaliteli çıkar beklenilmeyecekse victus daha iyi.
12. nesil konusunda sana katılıyorum ama 27K'dan yukarı parası çıkmasaydı ben G870'e daha sıcak bakardım. 33K parası var sanırım o yüzden Casper'ı eledim.

12. nesil konusunda sana katılıyorum ama 27K'dan yukarı parası çıkmasaydı ben G870'e daha sıcak bakardım. 33K parası var sanırım o yüzden Casper'ı eledim.
Kesinlikle 27k'ya falan alınırda 33k gibi bit bütçede asla verilmez o anakartlı bilgisayara. 25k olsa belki düşünür alırdım.😀

Yeni modelleri ne kadar beklemem gerekir ki , victusta 37 bin tl ve ekran karti 4050 olmasi sıkıntı bide i5 işlemci .

ömerku sen ne öneriyorsun laptop olarak :)

Son düzenleme:
Yeni modelleri ne kadar beklemem gerekir ki , victusta 37 bin tl ve ekran karti 4050 olmasi sıkıntı bide i5 işlemci .

Çok özür dilerim yanlış kasa atmışım.
7k indirimde kaçırmayın derim.

Attığım videoyu izledin mi? İ5 14500hx R7 7840hsden ve i7 13700h'dan daha güçlü.

Çok özür dilerim yanlış kasa atmışım.
7k indirimde kaçırmayın derim.

Attığım videoyu izledin mi? İ5 14500hx R7 7840hsden ve i7 13700h'dan daha güçlü.
evet izledim çok güzel fps aliyor ama keşke fiyati 35 olsaydi şimdi baktim 2 gün önce fiyati akakçede 33.9 tl miş düşermi tekrar ki

Bende diyorum neden 4050 attı.

Kalden hocamın önerdiğini tabii ki.😀
O 35K'yı sana harcatacak şimdi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı