Casper X400 alınır mı?

cls63 v8

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Houston, Texas
Daha fazla  
Amacım ders yapmak ve sadece Forza oynamak ve içerisindeki paylaşımlı ekran karti 2 GB ekran kartlarına oranla %16 daha fazla performans sunuyor. Aşağıda resimleri de var.

Bunun ile Casper arasında kaldım yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210414-112554_Chrome.jpg
    Screenshot_20210414-112554_Chrome.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 25
  • 20210414_115507.jpg
    20210414_115507.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Amacım ders yapmak ve sadece Forza oynamak ve içerisindeki paylaşımlı ekran karti 2 GB ekran kartlarına oranla %16 daha fazla performans sunuyor. Aşağıda resimleri de var.

Casper marka alma yeter.

Casper ile Acer'ı karşılaştırman hata. Acer'ı al.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemciler arasındaki farkı şöyle anlayabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Forza açıyor gördüğün gibi sorun olmaz. Ama videodaki sistemde 2*8 olmak üzere 16 GB RAM var. Acer'de 8 GB bu FPS değerlerinden biraz daha düşük alabilirsin.

İşlemciler arasındaki farkı şöyle anlayabilirsin.

Forza açıyor gördüğün gibi sorun olmaz. Ama videodaki sistemde 2*8 olmak üzere 16 GB RAM var. Acer'de 8 GB bu FPS değerlerinden biraz daha düşük alabilirsin.

Teşekkürler.

Şu cihazı da değerlendirebilirsin. Casper'ı tercih etme sadece.

Hocam acaba Huawei falan da alınabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı