Casper'ın Pastadan Yaptığı bilgisayar!

Kim açacak diye bekliyordum bu konuyu. :)
Reklam değil de pasta hakkında bir şey söyleyeyim. Gördüğüm kadarıyla şeker hamuru kullanılmış ki bu güne kadar tattığım en iğrenç pasta süslemesinde kullanılan malzeme. :kus:

Bizde de var 11 senedir Casper kullanıyoruz hala taş gibi çalışıyor içerisinde MSI anakart filan var onlar da sapasağlam arada bir hard disk'i okumadığı oluyor ama neyse şimdilik bizi idare ediyor.

Pastaları çok güzel. Ben yedim kreması kötü sadece bildiğin toz şekeri doldurmuşlar. İçinde kakaolu hamur var.

Kim açacak diye bekliyordum bu konuyu. :)
Reklam değil de pasta hakkında bir şey söyleyeyim. Gördüğüm kadarıyla şeker hamuru kullanılmış ki bu güne kadar tattığım en iğrenç pasta süslemesinde kullanılan malzeme. :kus:
Pasta yaparken bile malzemeden çalmışlar :D

Onların yaptıkları pasta bile ısınır. :) Hoş, Casper pasta yapabilecek kabiliyete sahip te değil ki. :)

Sen çok dayanıklısın abi ben şu reklamdaki kıl tüccarının saçma saçma özelliklerini anlatığı reklamda televizyona kafa atacaktım. Hele kızın "vaaaaaaaovvvvvvv" diye tepki verdiğinde kürekle ağzının ortasına vurma isteği uyanıyordu içimde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kız "vaaaaaaaovvvvv" yaptığında çenesini yerinden sökesim geldi. :) Hak veriyorum size. :)

İlk bilgisayarım Casper'dı.2010 yılında alınmıştı. FİFA 2010 ve Need For Speed oynadığımi hatırlıyorum. Sonra ESC ve bazı tuşlar çıktı. Battlefield Bad Company 2 oynamayı denemiştim, denemez olaydım. Laptop elimde patladı ve bağırtılar eşliğinde eskiciye verildi :(

Onların yaptıkları pasta bile ısınır. :) Hoş, Casper pasta yapabilecek kabiliyete sahip te değil ki. :)

Onu da kat kat disardan alip montajlamislardir.

Olsun, Casper'dan utaniyorsak Monster'dan gurur duyalim :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı