Castlevania izlenir mi?

Monster izlediniz mi? İzlediyseniz önerir misiniz?
Monster şiddetle önerebileceğim bir animedir. Gizem, polisiye ve psikolojik anime olarak "Gizem" konusunda anime listemde ilk yeri kaptı.
Castlevania izleyenler önerir mi, başka bir şey mi izlemeliyim? Öneri de alabilirim.
Castlevania animesini izlemedim fakat vampir animesi olarak sana önerebileceğim anime "Hellsing Ultimate"dir.

Castlevania'yı bitirdim. Kısa sürede bitirirseniz (Bölümleri ardı ardına izleyip.) bir süre sonra sıkabilir. Günde 1 bölüm veya 2 bölüm ideal mesela. Konusu ve işlenişi gereği yavaş ilerliyor biraz. Her sezon farklı bir hikayesi var fakat hepsi ana hikayeye bağlanıyor. 10 üzerinden puanlamam gerekirse minimum 8 alır benden öyle söyleyeyim. İzlenir mi, "Hell yeah!". :)

Castlevania nasıl bilmiyorum fakat steins gate izleme. Berbat bir anime.

Steins; gate en iyi animedir benim için. Hatta izlediğim birçok zaman makinesi konulu filmden de iyi.

Birçok sebep sayabilirim ama en belirgin sebebi john titor, ıbn 5100, y2k gibi gerçekte yaşanmış birçok olaya gönderme yapması ve bilimsel olarak birçok bilgi vermesi.(Visual novelde daha fazla mikrodalga fırından tut beynin bölümüne kadar bilgi veriyor.)

Steins; gate en iyi animedir benim için. Hatta izlediğim birçok zaman makinesi konulu filmden de iyi.

Birçok sebep sayabilirim ama en belirgin sebebi john titor, ıbn 5100, y2k gibi gerçekte yaşanmış birçok olaya gönderme yapması ve bilimsel olarak birçok bilgi vermesi.(Visual novelde daha fazla mikrodalga fırından tut beynin bölümüne kadar bilgi veriyor.)
24 saat içerisinde 35 bölüm izlemiştim. Şu an başka animelerde izliyorum fakat Steins;Gate kadar iyi bulamadım hiçbirini. Bir de ilk animeye göre biraz ağır geliyor. Yani nefret ettiğin, içinde kin beslediğin bir şey bir zaman sonra hoşuna gidiyorsa... Ne bileyim değişik geliyor. Büyük ihtimalle indirimde oyunlarını alacağım.

24 saat içerisinde 35 bölüm izlemiştim. Şu an başka animelerde izliyorum fakat steins; gate kadar iyi bulamadım hiçbirini. Bir de ilk animeye göre biraz ağır geliyor. Yani nefret ettiğin, içinde kin beslediğin bir şey bir zaman sonra hoşuna gidiyorsa... Ne bileyim değişik geliyor. Büyük ihtimalle indirimde oyunlarını alacağım.

2 Visual novel oyununu da oynadım. Eğer Visual novel oyunlara aşinaysanız öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı