Casus program ile gözetlendiğimi nasıl anlarım?

Feller757

Decapat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ailem ders çalışmam için bilgisayara casus program kurduğunu söyledi, görev yöneticisinde ve yüklü programlarda göremedim, beni izleme şansları var mıdır?
Not: Ders çalışmak yerine oyun oynamak vs. için değil, arkadaşımla ara sıra yazıştığım mesajları gizlemek için böyle bir konu açtım.

Arkadaşlar ailem ders çalışmam için bilgisayara casus program kurduğunu söyledi, görev yöneticisinde ve yüklü programlarda göremedim, beni izleme şansları var mıdır?
Not: Ders çalışmak yerine oyun oynamak vs. için değil, arkadaşımla ara sıra yazıştığım mesajları gizlemek için böyle bir konu açtım.

Bence ders çalış diye öyle demişler.

Ders çalış diyedir tabii ailen yazılım mühendisi ya da FBI değilse.

Anti virüs ile tarat ve görev yönetici program ekle veya kaldırdan bak ve illakine kasacaktır bilgisayarın kastığı anda görev yöneticisinde arka plan işlemlerinden yabancı program var mı? Kontrol et. Tavsiyem Kaspersky Security Cloud.

Geri
Yukarı