CAT 6 kablo önerisi

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, 10 metre ile 5+ metre arasında altında CAT 6 kablo lazım. Önerilerinizi bekliyorum. Anlamadığım nokta çok fiyat farkı olan modeller var. Hepsi CAT 6 ise fark ne oluyor, bunu anlamadım.

@Yener K. etiketliyorum fikrinizi alayım dedim. Yanlış hatırlamıyorsam elektrik işlerinde Nexans bayağı başarılıydı. Eğer siz de önerirseniz Nexans marka CAT 6 alabilirim hemen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında vergiler yokken Aliexpress üzerinden Ugreen almıştım. Gayet memnunum.
Fiyat araştırması yapıp Aliexpressten de bakabilirsiniz. Genelde kablo konusunda bizim pazardan daha kaliteli kablolar bulunuyor.

@Ek01000, evet hocam. Nexans kaliteli bakır bir kablo. Kendim de kullanıyorum. 20 metrede hız kaybı hiç yok.

Zamanında vergiler yokken Aliexpress üzerinden Ugreen almıştım. Gayet memnunum.
Fiyat araştırması yapıp Aliexpressten de bakabilirsiniz. Genelde kablo konusunda bizim pazardan daha kaliteli kablolar bulunuyor.
10 metresi 40 lira bence yine iyi. Çin'den alsa vergisi olacak bu defa.
20 metre ugreen ile kayıpsız hız :)

1611306174906.png

Ugreen' nin sınıf sınıf modelleri oluyor. Çok acilse alınabilir. Almışken 15 20 lira fazla verip daha kaliteli ürünü almak tercih meselesi.
Ben alırken vergi sistemi böyle değildi buradan daha ucuza gelmişti.
Kalite derken neyi kastediyorsunuz? Ugreen CAT6 işte. Standart kablo. Evet CAT6 diye satılıp çöp ürünler var ama Ugreen ürünleri de güvenilirdir. Sizin aldığınız o muhteşem ürünün linkini atar mısınız merak ettim.

Hazır Prime aboneliğim varken Amazon'dan ugreen marka kabloyu alıyorum. Eğer Prime aboneliğim olmasaydı tercihim nexans olurdu. Fikirleriniz için sağ olun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı