Cat5e kablo önerisi

HakkıBakır

Hectopat
Yer
Titan
Daha fazla  
Meslek
Tekstil
Cat5e kablo almam gerekiyor. Bu markayı kullanan veya test eden var mı ? Başka öneride bulunacaklar için 30 metre en az olması gerekiyor. İlginiz için teşekkürler iyi akşamlar dilerim

Net için yapıyorsan cat 6 al onun yerine bir nebze hız arttı ben de eskiden cat 5 kullanıyordum
Binadan eve çıkartmak amacım. Bina eski olduğu için yatırım yapmak istemiyorum. Yinede performans sorunu yaşamak istemiyorum. Alt yapı eski ama olurda ilerde değişirse bir daha kablo masrafı istemiyorum.
NexAns markası iyiymiş araştırdım. Bu satıcı güvenilir midir ?

Son düzenleme:
Binadan eve çıkartmak amacım. Bina eski olduğu için yatırım yapmak istemiyorum. Yinede performans sorunu yaşamak istemiyorum. Alt yapı eski ama olurda ilerde değişirse bir daha kablo masrafı istemiyorum.
NexAns markası iyiymiş araştırdım. Bu satıcı güvenilir midir ?
Elektrikçilere git ordan direkt sor en iyisi ben 30m ye 60 vermiştim gayet memnunum hız da artış oldu ayrıca ben de binadan çektirmiştim modeme

Elektrikçilere git ordan direkt sor en iyisi ben 30m ye 60 vermiştim gayet memnunum hız da artış oldu ayrıca ben de binadan çektirmiştim modeme
Buradaki elektrikçi ile görüştüm. İnternette 50 TL olan kabloya düşük marka olduğu halde 70 TL gibi bir fiyat biçti. Esnaflara pek güvenim kalmadı. Teşekkür ederim zahmet ettiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı