Catalina Kurulumunda "An eror occurred validating the installer data" hatası

drmscftc

Centipat
macOS Catalina 10.15.13 yüklerken bugün kurulumda bir hata ile karşılaşıyorum kurulumun bitmesine 2 dakika kala sürekli.

Hata da şöyle yazmaktadır;
An eror occurred validating the installer data, the download is either damaged or in complete. Redownload the installer and try again

Ne denediysem olmadı hep 2 dakika kala bitmesine kurulumun böyle bir hata ile karşılaşıyorum, lütfen yardım eder misiniz?

Bilgisayarım laptop tur, özellikleri;
Intel Core i7 4712MQ
NVIDIA 840M

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyayı doğru indirdiğine emin misin? Dosyayı yeniden indirin ve tekrar deneyin diyor.
Sorunu başka bir USB ile çözenler de var veya başka portlarda dene.

Başka USB portlarında denedin mi? Hangi program ile yazdırdın ve bizim imajımızı mı kullanıyorsun?
Evet başka USB portları ile denedim gene aynı yerde takılıyor. Transmac ile yazdırdım, evet buradan aldığım imajı kullanıyorum.
Dosyayı doğru indirdiğine emin misin? Dosyayı yeniden indirin ve tekrar deneyin diyor.
Sorunu başka bir USB ile çözenler de var veya başka portlarda dene.
Eminim doğru indirdiğime fakat bir daha indiremem şu anda tek bilgisayara sahibim.
IMG_20200503_163250.jpg
IMG_20200503_163349.jpg
IMG_20200503_163359.jpg
IMG_20200503_195349.jpg

Yardım edebilecek yok mu?

Ben 10 14 yükledim akabinde kendi güncelleme aldı.
Şu an Lenovo Intel işlemcili laptopuma kurduğum sanal macOS'den yazıyorum fakat sorun şu ki sadece Safariden verim alabiliyorum haritalar siyah ekran FaceTime ya da sesli arama yok. Wifi görünmüyor. Ekranı 28 inc olarak görüyor çözünürlüğü belirleyemiyorum AirDrop zaten yok bunlardan feragat mı edeceğiz bilen var mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı