Catalina'dan Monterey'e yükseltme yapma

Hocam yapmadan önce EFI'nın içinde USBInjectAll.kext var mı ona bakın, yoksa ondan çalışmıyordur. Varsa işleme devam edin.

Var hocam şimdi ayarlardan güncellemeyi yüklüyorum. Daha sonra rehber ile yaptığım kext i deneyeceğim.
Hocam galiba USB'yi halletim monetery kurmadan önce Catalina da denedim sorunsuz açıldı sistem ve USB çalışıyor.
Hocam yapmadan önce EFI'nın içinde USBInjectAll.kext var mı ona bakın, yoksa ondan çalışmıyordur. Varsa işleme devam edin.

Son düzenleme:
Hocam güncellemeyi yaptım tamamladıktan sonra açıldı bir kez şimdi açmaya çalıştığımda sürekli resimdeki hataya dönüyor. Yaklaşık 2 3 dk bu şekilde sürüyor ve açılıyor bunu düzeltmenin yolu yokmu birde usb sorunu düzeldi.

Dosya Ekleri

• IMG_20220330_005738.jpg
    IMG_20220330_005738.jpg
    441,1 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20220330_005736.jpg
    IMG_20220330_005736.jpg
    356,2 KB · Görüntüleme: 22
Hocam güncellemeyi yaptım tamamladıktan sonra açıldı bir kez şimdi açmaya çalıştığımda sürekli resimdeki hataya dönüyor. Yaklaşık 2 3 dk bu şekilde sürüyor ve açılıyor bunu düzeltmenin yolu yokmu birde usb sorunu düzeldi.
EFI içinden ve config dosyasının içinden itwlm.kext'i silip yeniden buradan en güncelini indirip tanımlamayı deneyin.

Intel Dual Wi-Fi'yi tanıtma yı normal tanıtma ile yaptığımda tanımamıştı o yüzden heliport kullanmıştım bunu normal Wi-Fi yapamaz mıyım heliport değil de ayarlardan mesela.

Sanırım normal şekilde kullanılmıyor hocam. Yani Heliport gibi ek programlar kullanacaksınız. Hala açılışta o kodlar geliyor mu? Üstte yazılanları denediniz mi?

Geri
Yukarı