caterpillarayakkabi.net güvenli midir?

WinTime

Hectopat
Yer
Afyon/Merkez
Caterpillar bot arıyoruz kendi orijinal sitesi mi emin olamadık. Afyon'da öğrenim göreceğim için su geçirmeyen ayağımı sıcak tutan bir bota ihtiyacım var ve caterpillar bu konuda çok iyi, waterproof olan botlarından bakıyorum. Sitesine pek güvenemedim burası orijinal sitesi mi yoksa başka satış yeri var mı?

Bu açıklayıcı olacaktır diye düşünüyorum. Zaten kullandıkları bazı resimlerde pikseller sayılıyor, o siteden alışveriş yapmayın yaptırtmayın.

1662214076017.png

Caterpillar bot arıyoruz kendi orijinal sitesi mi emin olamadık. Afyon'da öğrenim göreceğim için su geçirmeyen ayağımı sıcak tutan bir bota ihtiyacım var ve caterpillar bu konuda çok iyi, waterproof olan botlarından bakıyorum. Sitesine pek güvenemedim burası orijinal sitesi mi yoksa başka satış yeri var mı?
Site virüslü.

1662214350969.png

Bu da Yeterlidir Bence.

Valla hocam site otomatik olarak .net bağlantılı yere atıyor. Diğer arkadaşlar da buranın orjinal olmadığını söylüyorlar.
Evet değişiktir ki .net uzantısına attı beni de. Orijinal sitesi yok sanırım. Ya kendi mağazasına bakacaksınız ya da başka mağazalardan bakacaksanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı