Çatlak ayak parmağı kaç günde iyileşir?

Regnar

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 18 Temmuz günü ayak baş parmağım çatladı ve ertesi gün atel takıldı. 2 hafta önce doktora gittim ve doktor 24 Ağustos'a kadar durmasını söyledi. Şu an parmağım iyileşmiş midir? Mesela bisiklet sürebilir miyim veya yürüyüş yapabilir miyim? Parmağımda ağrı yok. Sıkıntı olur mu?

hocam ateli çıkardığında ağrın oldu mu bende 8 gün önce ayak başparmağımı çatlattım ama benimkisi ufak bir çatlak. Doktora gittiğimde sargı bezi sardı ve 9 gün sonra çıkarabilirsin dedi ben çıkardım bugün ancak parmağımı rahat hareket ettiremiyorum ve arada ufaktan ağrı oluyor

Hocam ateli çıkardığında ağrın oldu mu bende 8 gün önce ayak başparmağımı çatlattım ama benimkisi ufak bir çatlak. Doktora gittiğimde sargı bezi sardı ve 9 gün sonra çıkarabilirsin dedi ben çıkardım bugün ancak parmağımı rahat hareket ettiremiyorum ve arada ufaktan ağrı oluyor.

Bana da 3-4 gün dediler ama 6 hafta durdu. Şu an 2 ayı geçti parmağımı tam bükemiyorum. Ağrı az da olsa oluyor birkaç gün. Doktora gitmeden çıkarma bence.

Geri
Yukarı