Çayı Nasıl Azaltırım?

Ayda yılda bir içiyorum o zamanda 2 bardaktan sonra bıktırıyor. Nasıl içebiliyorsunuz

sig(A)ra ?
Ayda yılda bir içiyorum o zamanda 2 bardaktan sonra bıktırıyor. Nasıl içebiliyorsunuz
hocam bende çok nadir içiyorum kahvaltıda içmem simit poğaça kek tarzı şeylerin yanında içmem su bulamazsam çay içerim

Az iç
Doktoru falan da boşver, bütün olay iradende. Şu durumda seninle ilgilenecek branş psikoloji. O da tonla para götürecek. İşte başka meşgalelerle ilgilen, aklından çıkart falan filan... Spesifik bir şey söylemez.

Merhaba arkadaşlar, günde 30-35 bardak çay içiyorum şekersiz ama azaltmak istiyorum bağımlısıyım.

Not: 15 yaşındayım.

Aşırı kafein tüketini kalp çarpıntısı yapar. Uzun süreli tüketimi ise daha ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Eğer çay içmeyi bırakmakta zorluk çekerseniz nane çayı ya da papatya çayı için. Kafein içermezler.

Öğretmensin tahminimce. Çünkü aylık toplanan 40 lira çay parasını çıkarmak için böyle yapan birini tanıyorum. (Peder)

Kendinizin bağımlı olduğu bir şey yok mu? Ondan baz alın azaltmak için ne yapıyorsunuz mesela ona yakın şeyler önerebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…