Cayma bedeli ve internet servis sağlayıcı önerisi

Bu kanun maddesini uygulatabilen var mı acaba? Yeni yetme hukukçu olarak merak ediyorum. Bunu ileri sürünce firma hmm ödemeyin o zaman demeyecek. Kişiye dava açılırsa ancak bu kanun maddesi ileri sürülebilecek.

1 Yıldan uzun aboneliklerde kanuna göre cayma bedeli yok.
Taahhütlü olduğu için yansıtabiliyorlarmış. Normal abone olsam söylediğiniz doğru direkt kapattırabilirim. Bir çıkar yol da bulamadım.
16mbit kullanıyorum ben de. benim 3 ayım kaldı ocak 17'de taahhütüm bitiyor. bana 80 TL indirim yapıyorlar cayma bedeli 240 TL desem düz mantık? Modem falan da almamıştık modemimiz vardı zaten.

Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü

Madde 52'nin 4. kısmına bakabilirsiniz.

Ücretsiz yapabilirsen konuyu günceller misin? 6 ay sonra bende değiştireyim ona göre.

Doğruysa aşağıdaki gibi bir şey buldum nette.

Telefondan *124# numarasını arayınız. Ardından 3-taahhut seçeneği seçiniz. Ardından 2-taahhut sorgu seçeneği seçiniz. Kalan taahhütlü gün sayısı ve bozma cezası SMS ile size gönderilecektir.

Kablonet zamanında tanıdığıma 1000 TL çıkarmıştı, defi ileri sürüp ödememişti. Bilemem sizinki ne kadar isteyecek.

Yok ya o kadar değil ben 550 TL falan tuttu oda ben 2 yıllık tahhütün ilk 3. ayında iptal ettirdim ama pişman oldum gittim Superonline aldım sıkıntı çıktı gene Kablonet aldım sıkıntı yok 100 downloadın 100 nüde veriyor. (Toplam 6 sene kullanıyorum)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…