CBR125R motosiklet 175 boya uygun mudur?

125'lik az yakan çok gitmeyen bir model. Parçası bol bulunur nispeten sorunsuz bir motordur. Lakin başlangıç için bence scooter'a yönelmelisiniz. Çünkü ilk motorunuz ise düşmeler kalkmalar zorlamalar olacak ayrıca trafiğe de alışmanız gerecek.
Bence ucuz çin malı bir scooter ile acemiliğinizi atın ve 250'lik güzel bir motora geçin.

125'lik az yakan çok gitmeyen bir model. Parçası bol bulunur nispeten sorunsuz bir motordur. Lakin başlangıç için bence Scooter'a yönelmelisiniz. Çünkü ilk motorunuz ise düşmeler kalkmalar zorlamalar olacak ayrıca trafiğe de alışmanız gerecek.
Bence ucuz Çin malı bir scooter ile acemiliğinizi atın ve 250'lik güzel bir motora geçin.

Scooter'dan direkt vitesli motora geçmek mi? Bence 125'lik alıp öğrenmeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun yolda biraz sorun yaşarsın. 2-3 saat kullanıma kadar sorun olmuyor genelde. (200-250 kilometreye kadar yani.) Bu tarz motosikletlerin ortak sorunu bu. Temiz motoru bulun siz yeterli. Mola vere vere gelirsiniz. Motordan yana herhangi bir sorun yaşamazsınız. Su soğutmalı motorlarda uzun yolda sorun yaşanmıyor kolay kolay.

Uzun yolda biraz sorun yaşarsın. 2-3 saat kullanıma kadar sorun olmuyor genelde. (200-250 kilometreye kadar yani.) Bu tarz motosikletlerin ortak sorunu bu. Temiz motoru bulun siz yeterli. Mola vere vere gelirsiniz. Motordan yana herhangi bir sorun yaşamazsınız. Su soğutmalı motorlarda uzun yolda sorun yaşanmıyor kolay kolay.

Hocam ben Sivas'ta yaşıyorum tokat Kayseri gibi yerlerden almayı planlıyorum ortalama sanırım 100 150 200 civarı yol geleceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı