CBR125R vs R125

• Konuyu başlatan Mami0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 1B

Mami0

Centipat
Daha fazla  
2006'lıyım. 2022 Ekim'de A1 ehliyetimi alıyorum inşallah. En büyük hayallerimden olan motor tutkusuna adım atıyorum. Boyum 170, kilom 50, belki o zamana biraz daha uzarım ve kilo alırım. neyse. R125 görüntüsü aşırı iyi ama videolardan izlediğim kadarıyla çok eğik bir pozisyonda oturuyorsun ve masraflı. Grenaj, bakım vs. CBR125R HRC kasasından veya siyahtan düşünüyorum. Siz ne öneriyorsunuz? Tecrübe eden kullanan var mı ikisinden birini?

R125 başlangıç için aşırı sportif ve parçası pahalı.
CBR125R iyi güzel motor ancak temizini bulmak zor.
Ben RS200 bakın derim.

İlk motor olarak ikisini de önermem, en azından naked MT-125 ile daha rahat bir pozisyonda motor kullanmaya hakim olmanı öneririm.

Hocam Süper Sport tarzı motorların hepsinde eğik bir şekilde oturacaksınız buna alışın, ayrıca ilk önce yazlık ve kışlık şekilde en kaliteli ekipmanları alın, motoru sonra alın, veya daha fazla para biriktirin, motor araba gibi değil, en ufak bir kazada bile yaralanıyorsunuz. Honda'nın 125R modelini alabilirsiniz, az yakar, ustası ve ucuz yan sanayi parçası çoktur, her motorun orijinal parçası pahalıdır bu arada. Fakat bence 250CC bir motorla başlamak daha uygun, R25 olabilir, R25'e cesaretin yoksa Honda'nın 250RR modeli olabilir veya en kötü 150CC bir motor olabilir, 125CC'de aşırı yavaş oluyor.

CBR125 öneririm hem oturuş pozisyonu hem de parça, bakım masraflarını göz önünde bulundurursak. İllaki racing mi istiyorsun, farklı motorlar önerebilir miyiz? Ayrıca A1 ehliyet ile kullanacaksınız 125 cc olması gerekiyor motorun. Arkadaşların 200-250 cc önermeleri hatadır.

2006'lıyım. 2022 Ekim'de A1 ehliyetimi alıyorum inşallah. En büyük hayallerimden olan motor tutkusuna adım atıyorum. Boyum 170, kilom 50, belki o zamana biraz daha uzarım ve kilo alırım. Neyse. R125 görüntüsü aşırı iyi ama videolardan izlediğim kadarıyla çok eğik bir pozisyonda oturuyorsun ve masraflı. Grenaj, bakım vs. CBR125R HRC kasasından veya siyahtan düşünüyorum. Siz ne öneriyorsunuz? Tecrübe eden kullanan var mı ikisinden birini?

50 kilo yaşına göre çok az değil mi?

CBR125 öneririm hem oturuş pozisyonu hem de parça, bakım masraflarını göz önünde bulundurursak. İllaki racing mi istiyorsun, farklı motorlar önerebilir miyiz? Ayrıca A1 ehliyet ile kullanacaksınız 125 cc olması gerekiyor motorun. Arkadaşların 200-250 cc önermeleri hatadır.
Hata değil, ilk önce kaliteli ekipmanlar alsın, 125CC ile başlamak yerine 250CC ile başlasın vakti gelince, şimdiden toyluğunu atmak istiyorsa scooter daha uygun olur, 125CC ile başlamak çok gereksiz geliyor bana göre.

Hata değil, ilk önce kaliteli ekipmanlar alsın, 125cc ile başlamak yerine 250cc ile başlasın vakti gelince, şimdiden toyluğunu atmak istiyorsa scooter daha uygun olur, 125cc ile başlamak çok gereksiz geliyor bana göre.

Arkadaşın yaşından ötürü A2 ehliyet alamıyor. Ekipman konusunda haklısınız, şu an sadece motosiklet sormuş fakat doğru olan motosikletten önce ekipmanı almaktır, kalan bütçe ile motor bakmaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı