CC ile alışveriş sorun yaratır mı?

AnyDesk mi kullandı?
Evet.
Arkadaşlar buyrun benim yaşadığım olay, ben yandım siz yanmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

(Not: Ben steam üzerinden yaşamadım, ama aynı mantık.)
Arkadaşlar olay gerçek değil :D Ama bu yöntem gerçek, dikkatli olun.

Son düzenleme:
Evet.
Arkadaşlar buyrun benim yaşadığım olay, ben yandım siz yanmayın.

(Not: Ben steam üzerinden yaşamadım, ama aynı mantık.)
Arkadaşlar olay gerçek değil :D Ama bu yöntem gerçek, dikkatli olun.
Siber suçların bence en tehlikeli ve masraflısı olan CC konusunda araştırma yapmaya karar verdim, forumdaki gönderileri okuyordum, olay gerçek değil ne demek? Burada bu kadar insanı salak yerine mi koyuyorsunuz? Yoksa başınız derde girmesin diye, olay sahte yhaa boşverin polis abiler, mi demeye çalışıyorsunuz?

Siber suçların bence en tehlikeli ve masraflısı olan CC konusunda araştırma yapmaya karar verdim, forumdaki gönderileri okuyordum, olay gerçek değil ne demek? Burada bu kadar insanı salak yerine mi koyuyorsunuz? Yoksa başınız derde girmesin diye, olay sahte yhaa boşverin polis abiler, mi demeye çalışıyorsunuz?
Haklısınız da ben konuyu hatırlamıyorum. Yüksek ihtimal arkadaşımın başına gelmiştir ben kendi adıma yardım istemişimdir, 5-6 ay geçmiş konunun üzerinden inanın bir şey hatırlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı