CC ile alışveriş sorun yaratır mı?

uuyanplutonn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle salaklık ettim bunu belirteyim. Biri bana bilgisiyarında birkaç işlem yapmam karşılığında Discord Nitro vereceğim dedi, AnyDesk programı ile bilgisayarıma bağlandı. İlk öncelikle Google ads üzerinden işlem yaptı, ama ben bunu yeni açtığım hiçbir şeye bağlı olmayan Gmail'de yaptırttım. Sonra YouTube'a geldi, şahsi Gmail'imin YouTube hesabında 50 TL'lik katıl aldı bir YouTube kanalına. Ben de katıl alırken girdiği kartın CC olup olmadığını sorduğumda, değil dedi. Eğer bu kart CC ise ne olur? Karakola falan uzar mı mevzu? Sonrasında Nitro vermeden Discord'dan engel attı geçti. Daha sonrasında ise tüm yazdığı mesajları sildi.

Son düzenleme:
Arkadaşlar öncelikle salaklık ettim bunu belirteyim. Biri bana bilgisiyarında birkaç işlem yapmam karşılığında Discord Nitro vereceğim dedi, AnyDesk programı ile bilgisayarıma bağlandı. İlk öncelikle Google ads üzerinden işlem yaptı, ama ben bunu yeni açtığım hiçbir şeye bağlı olmayan Gmail'de yaptırttım. Sonra YouTube'a geldi, şahsi Gmail'imin YouTube hesabında 50 TL'lik katıl aldı bir YouTube kanalına. Ben de katıl alırken girdiği kartın CC olup olmadığını sorduğumda, değil dedi. Eğer bu kart CC ise ne olur? Karakola falan uzar mı mevzu? Sonrasında Nitro vermeden Discord'dan engel attı geçti. Daha sonrasında ise tüm yazdığı mesajları sildi.

Evet bu çok büyük bir sorun. Yapan kişiye bir şey olmayacak ve senin başın yanacak.

CC nedir tam olarak?

Mevzu karakola vs. taşınır diyorsunuz yanlış anlamadıysam, değil mi? Elim ayağım titriyor ya.

Taşınır. Ayrıca böyle insanlarla nasıl tanıştınız bir carding grubunda mısınız?

1635716716844.png

13₺ için bunu yapmanızda oldukça garip.
CC nedir tam olarak?

Kredi kartı.

Başkasına ait kredi kartı bilgileri mi yani yuh çok mantıklı geldi kesin öylede yapmıştır aynen aynen 3D Secure falanda yok ohh mis işlem uzaktan yapılmış loglarda sizin bilgileriniz var geçmiş olsun ne deyim.
Evet Youtube Katıl bölümünde 3D Secure yok, yarın sınavım var kafam bununla dolu hala ya :(
Söyleseydiniz birimiz atardık Nitro bu kadar saçma işlere neden bulaştınız.
Hocam Nitro heveslisi biri değilim, neden yaptığımı hatırlayamıyorum ve anlam veremiyorum.

Sohbet geçmişini video olacak şekilde (tarayıcı üzerindeyseniz yenileyerek) kanıt niteliğinde kaydedin. Dava vs. olaylar olursa yani olaylar büyürse yapmadığınızı kanıtlayarak kart sahibine 50TL'yi geri öder kurtulursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı