Çözüldü CC nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Credit Card baş harflerinden gelir ama genelde biz kredi kartı çalan kişilere CC yapıyor, CC ci filan deriz.
Açılımı credit Card ama sanal camiada çalıntı kredi kartı olarak geçiyor. Güzel bir söz bırakayım "abi bu ayki Spotify paranı benden çekmezsen olur mu"

Bir sabah uyandığımda kredi kartımdan 89.200 küsur lira işlem yapılmış, parça parça 100'ün üzerinde işlem. Hemen bankayı arayıp kartı iptal ettirip harcamalara itirazda bulundum. Apple, Vatan Bilgisayar, DeFacto, Adidas, H&M, Trendyol, Netflix, BluTV, Spotify, Exxen, gain, beam, kitapyurdu, saka su, her bir kurumla tek tek görüştüm, gün içinde yarısından fazlasını iade aldım. Şu an 35 bin kadarı duruyor ekstreme yansıyacak ve ben bu yasal süreç ilerleyene kadar bu parayı ödemek zorundayım. Benim aylık 35 bin bir maaşım bile yok.

Şimdi bu CC'ci arkadaşlar ve bu işi yapmayı düşünen arkadaşlar iyi dinlesin. Birazdan polise gidiyorum durumu anlatıp savcılığa vereceğim. Görüştüğüm her bir kurumdan alabildiğim kadar bilgi aldım. Muhit olarak nerede olduğunu da biliyorum ki polis eliyle koymuş gibi bulacak. Sonuna kadar davacı olacağım avukatım hazır. Reşitse hapis değilse ailesine para cezası. Hiçbir suç karşılıksız kalmaz.

Geri
Yukarı