CC Shipping ile yarı fiyatına bakiye satan satıcılar

Makaleler
1
Trendyol, Steam vb bakiyelerini yüzde 50 fiyatına satan birkaç satıcı biliyorum. CC Shipping ile yapıyorlar. Hesaba para yükleyip veya e-pin satın alıp size veriyorlar. Ne kadar güvenilirdir? Tehlikeli iş olduğunu biliyorum fakat çok kişi böyle kullanıyor. Bir tanıdığım çalıntı kredi kartı kullanarak RTX 2060 sistem dizdi. Sonu ne oldu bilmiyorum, umarım yaşıyordur.

CC Shipping: Sanırım çalıntı kredi kartları ile hesaba para yüklemek.

Karakter meselesi. Azıcık merhamet duygusu taşıyan insan böyle işlere bulaşmaz. Şahsen bu işi yapan bir arkadaşım olsa ya çok sağlam döverim ya da bütün muhabbeti keserim.
Cidden biraz karakter meselesi ama karakter meselesini geçtim, hapsi boylamak istemem. İllegal bir şey sonuçta. Sanırım almayacağım fakat sadece sormak istedim. Kaç aydır cidden açığa kavuşturamadım şu cc shipping hakkında soruları.

Cidden biraz karakter meselesi ama karakter meselesini geçtim, hapsi boylamak istemem. İllegal bir şey sonuçta. Sanırım almayacağım fakat sadece sormak istedim. Kaç aydır cidden açığa kavuşturamadım şu cc shipping hakkında soruları.
Düşünmen bile hata.

Düşünmen bile hata.
Korkunç bir şey...

Kesinlikle bir konuda arada kalıyorsanız önerebileceğim tek şey empati kurmanızdır. Eğer satıcı ve çalınan kişinin yerinde iken hala içiniz rahat ediyorsa almanızda bir sakınca yok, ben düşünemezdim bile.

Kesinlikle bir konuda arada kalıyorsanız önerebileceğim tek şey empati kurmanızdır. Eğer satıcı ve çalınan kişinin yerinde iken hala içiniz rahat ediyorsa almanızda bir sakınca yok, ben düşünemezdim bile.
Ben de düşünemiyorum. Sitelerden milletin kredi kartı bilgisini çalıp bunu kullanmayı ben de göze alamam. Şimdi netleşiyor konu.

merhaba bununla ilgili ulaşabileceğim bir adres varmıdır gerekli yerlere şikayet edeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı