Ucuza Trendyol bakiye satan satıcılar güvenilir mi?

Roxy_AFK

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba sosyal medyada insanlar 50TL'ye 200TL Trendyol bakiye 100TL'ye 500TL Trendyol bakiye satıyorlar. Adam diyor ki hediye olarak hesabınıza bakiye göndericeğiz diyor. Bunlar ne kadar güvenilir ya da alınır mı? Bir fikriniz var mıdır? Bunlar bu parayı nereden buluyor da bu kadar ucuza satıyorlar?

Öncelikle merhaba sosyal medyada insanlar 50TL'ye 200TL Trendyol bakiye 100TL'ye 500TL Trendyol bakiye satıyorlar. Adam diyor ki hediye olarak hesabınıza bakiye göndericeğiz diyor. Bunlar ne kadar güvenilir ya da alınır mı? Bir fikriniz var mıdır? Bunlar bu parayı nereden buluyor da bu kadar ucuza satıyorlar?

Hocam CC ile yapıyorlar. Bu yüzden ucuz ama siz hesabı alıp bir şey sipariş ederseniz sizde suçlu sayılıyorsunuz.

Hocam herhangi bir dava vs var mı bu konuda bilmediğim için soruyorum? Çünkü bakiyeyi satın alan adam paranın çalındığını bilmiyor sonuçta.

Sizlik bir sorun olmaz hocam ama yapmayın derim yani ulaşıp soracaklardır illa ifadeye gidersiniz. Bana kalırsa 50-100 lira cebinizde kalacak diye illegal yollara başvurmayın.

Hocam herhangi bir dava vs var mı bu konuda bilmediğim için soruyorum? Çünkü bakiyeyi satın alan adam paranın çalındığını bilmiyor sonuçta.

Hocam hesabın içindeki bakiyeyi harcamadığınız sürece bir şey yok. Ama ship (sipariş) ya da drop ta (ürün teslimi) patlarsanız çok başınız ağrır. Ana Yasa çok sert bu konularda.

Çalındığını bilmese niye böyle bir şey yapsın ki hocam? Mantık aşırı basit DB'den çektiği kartları deniyor hangisi tutarsa tuttuğu kadar atıyor işte.

Hocam hesabın içindeki bakiyeyi harcamadığınız sürece bir şey yok. Ama ship (sipariş) ya da drop ta (ürün teslimi) patlarsanız çok başınız ağrır. Anayasa çok sert bu konularda.

Çalındığını bilmese niye böyle bir şey yapsın ki hocam? Mantık aşırı basit DB'den çektiği kartları deniyor hangisi tutarsa tuttuğu kadar atıyor işte.

Hocam düzeltme satın alan adam yazmışsınız ben satan diye oıkudum özür dilerim.

Hocam hesabın içindeki bakiyeyi harcamadığınız sürece bir şey yok. Ama ship (sipariş) ya da drop ta (ürün teslimi) patlarsanız çok başınız ağrır. Ana Yasa çok sert bu konularda.

Hocam düzeltme satın alan adam yazmışsınız ben satan diye oıkudum özür dilerim.
Hocam şöyle düşünüyorum mesela herhangi bir ürünü siz alsanız ama çalındığını bilmezseniz suç sizde olmaz bence kişisel görüşüm bu

Yeni konular

Geri
Yukarı